امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان
دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان (یه جزوه فوق العاده عالی و خلاصه و مفید)

گردآوری : بهنام برزگر (دانشجوی کارشناسی ارشد معماری - دانشگاه تهران)

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، dely_sh ، JAVAD4050 ، ایلیا ، arshadememari ، روجا ، mina91 ، atelieahjam
kheili ersal hatoun alie,,mamnoun

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۴-۲۲، ۱۲:۰۳ عصر)dely_sh نوشته است: kheili ersal hatoun alie,,mamnoun

ممنون نظر لطفتونه.مرسی.1

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
بسیار بسیار سپاس
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam
من نتونستم دانلود کنم
چرا؟
این از داستان کاربر ویژه تبعیت میکنه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۰۹ عصر)وحید حمزه پور نوشته است: من نتونستم دانلود کنم
    چرا؟
    این از داستان کاربر ویژه تبعیت میکنه؟؟؟

سلام
    بله ولی شما پیشنهادهای شگفت انگیز را دیدید؟
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...9#pid59429
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام . من عضو ویژه هم هستم ولی خطا میده و بدجووورم بهش نیازمندم بی زحمت یکی من و روشن کنه . :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۳-۱، ۱۱:۴۶ صبح)marziehmahjoori نوشته است: سلام . من عضو ویژه هم هستم ولی خطا میده و بدجووورم بهش نیازمندم بی زحمت یکی من و روشن کنه . :(
      سلام
      دکمه ctrl+f5 را بزنید و سپس روی فایل کلیک راست کنید و save کنید.
      اگر حل نشد لطفا با شماره 09171388783 تماس بگیرید.

پاسخ
      باسلام
      چرا این جزوه را که در اینترنت به راحتی رایگان می شود دانلود کرد را برایش مبلغی تعیین کردید؟
      چون واقعا برای کسی که بعد از اینکه بخرد و ببیند رایگان می توانسته از سایت دیگری دریافت کنه بنظرم خیلی زورش بیاد.
      البته تشکر می کنم از فعالیت های سایت خوبتون و اینو هم برای همین گفتم که حیفه سایت خوبی مثل سایت شما بخاطر مبلغی پول محبوبیتش را بین مخاطبینش از دست بده.(چه بهتر جزوات و... که در سایت های دیگر نیاز هست پول داد(والبته انحصار شخصی نیست) را شما رایگان در اختیار کاربران قرار بدهید.
      با تشکر

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ عصر)homandelroba نوشته است: باسلام
        چرا این جزوه را که در اینترنت به راحتی رایگان می شود دانلود کرد را برایش مبلغی تعیین کردید؟
        چون واقعا برای کسی که بعد از اینکه بخرد و ببیند رایگان می توانسته از سایت دیگری دریافت کنه بنظرم خیلی زورش بیاد.
        البته تشکر می کنم از فعالیت های سایت خوبتون و اینو هم برای همین گفتم که حیفه سایت خوبی مثل سایت شما بخاطر مبلغی پول محبوبیتش را بین مخاطبینش از دست بده.(چه بهتر جزوات و... که در سایت های دیگر نیاز هست پول داد(والبته انحصار شخصی نیست) را شما رایگان در اختیار کاربران قرار بدهید.
        با تشکر

سلام
        بررسی شد این فایل رایگان بوده و در قسمت ویژه سایت بود.
        هزینه به شما برگشت می شود و شما میتوانید در جای دیگر هزینه برگشتی را خرید کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,123 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی atelieahjam 4 3,293 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۱:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,806 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,234 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
          غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,803 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,758 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 4 12,836 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
          غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 12,903 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,642 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان