ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس
کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم
امیدوارم این فایل مهم براتون مفید باشه111111

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5613

[payment=8000]
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part01.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 303)
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part02.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 265)
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part03.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 257) [/payment]
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
2
دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت دوم) پایانی
کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5613

[payment=4000]
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part04.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 215)
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part05.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 180)
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part06.rar (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 213)
.rar   مطالعات جامع استان همدان.part07.rar (اندازه: 504.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 176) [/payment]

3
RE: دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت اول)
(1391-4-21، 09:33 صبح)yaser seraj نوشته است:  کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم

سلام
طرح جامع همدان واسه چه ساليه؟

آخرین ارسال های من :
    4
    RE: دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت دوم) پایانی
    باسلام لطفا طرح جامع همدان با نقشه ها را واسم بفرستین واسه پایان نامه ام لازم دارم مرسی

آخرین ارسال های من :
      5
      RE: دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت اول)
      خیلی ممنون دوست عزیز
      آخرین ارسال های من :

زندگی باید کرد ؛ گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ ، گاه باید روئید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان . . .
       سپاس شده توسط: atelieahjam
      6
      RE: دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس
      سلام وقت بخیر من این هزینه رو پرداخت کنم کی فایل رو ارسال میکنید من خیلی وقت ندارم متاسفانه

آخرین ارسال های من :
        7
        (1393-11-8، 07:42 عصر)ifonly77 نوشته است:  سلام وقت بخیر من این هزینه رو پرداخت کنم کی فایل رو ارسال میکنید من خیلی وقت ندارم متاسفانه

ُسلام. در ارسال 1 و 2 همین تاپیک ارسال شده . وقتی پرداخت کرده باشید،دانلود فایل برای شما آزاد میشه.

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: atelieahjam
        8
        من هزینه ارسال 2 رو پرداخت کردم ( 4000) فایل های این قسمت رو که به صورت rar بود دانلود کردم ولی نمیتونم بازشون کنم چند تا نقشه رو باز میکنه و ارور میده من چطور میتونم این فایلها رو باز کنم ؟ ( 4 تا بود ) مرسی از راهنمایییتون

9
        (1393-11-8، 08:28 عصر)ifonly77 نوشته است:  من هزینه ارسال 2 رو پرداخت کردم ( 4000) فایل های این قسمت رو که به صورت rar بود دانلود کردم  ولی نمیتونم بازشون کنم  چند تا نقشه رو باز میکنه و ارور میده من چطور میتونم این فایلها رو باز کنم ؟  ( 4 تا بود )  مرسی از راهنمایییتون

سلام
        ارسال 1 را نیز باید خرید کنید چون کل این فایل 7 پارت هست
        آخرین ارسال های من :

10
        طرح توسعه و عمران ناحیه ای ( و داده‌های جمعیتی و جی آی اس ) ش هم هست آیا ؟!

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 42,090 1396-5-14، 02:21 عصر
          آخرین ارسال: j77
            غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 15,673 1396-1-25، 05:38 عصر
          آخرین ارسال: En.emami
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 9,191 1395-8-19، 10:45 عصر
          آخرین ارسال: maryamghorbani813
            غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 3,562 1395-7-23، 03:14 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 8,066 1395-1-22، 03:29 عصر
          آخرین ارسال: mehrandavarpanah
            غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 3,874 1394-12-23، 05:37 عصر
            یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 17,752 1394-12-23، 05:37 عصر
            فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 2,526 1394-12-23، 05:37 عصر
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 34,311 1394-12-8، 12:58 عصر
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 15,458 1394-12-2، 11:10 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            کفپوش مناسب در خانه متراژ پایین دیروز sakenin sakenin گفتگوی آزاد
            کتاب شهرسازی دیروز faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
            دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
            فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
            [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
            غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
            پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل