امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس
کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم
امیدوارم این فایل مهم براتون مفید باشه111111

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5613

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، URBAN 98 ، FaTyJo0oN ، bahareh. ، ahmad lotfi ، 0RKIDEH ، lofra ، haydariyan ، behnaz68 ، kasrak ، Brightness ، atelieahjam
کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5613

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، قاصدک ، FaTyJo0oN ، bahareh. ، ahmad lotfi ، forbiddenland ، kati ، haydariyan ، reza2asadi ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۹:۳۳ صبح)yaser seraj نوشته است: کلیه مطالعات جامع استان همدان(کلیه نقشه ها-کلیه مطالعات و فایل جی آی اس)رو طی دو تا ارسال براتون میفرستم

سلام
طرح جامع همدان واسه چه ساليه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    باسلام لطفا طرح جامع همدان با نقشه ها را واسم بفرستین واسه پایان نامه ام لازم دارم مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خیلی ممنون دوست عزیز
      آخرین ارسال های من :

زندگی باید کرد ؛ گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ ، گاه باید روئید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان . . .
      پاسخ
       سپاس شده توسط atelieahjam
      سلام وقت بخیر من این هزینه رو پرداخت کنم کی فایل رو ارسال میکنید من خیلی وقت ندارم متاسفانه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۷:۴۲ عصر)ifonly77 نوشته است: سلام وقت بخیر من این هزینه رو پرداخت کنم کی فایل رو ارسال میکنید من خیلی وقت ندارم متاسفانه

ُسلام. در ارسال 1 و 2 همین تاپیک ارسال شده . وقتی پرداخت کرده باشید،دانلود فایل برای شما آزاد میشه.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط atelieahjam
        من هزینه ارسال 2 رو پرداخت کردم ( 4000) فایل های این قسمت رو که به صورت rar بود دانلود کردم ولی نمیتونم بازشون کنم چند تا نقشه رو باز میکنه و ارور میده من چطور میتونم این فایلها رو باز کنم ؟ ( 4 تا بود ) مرسی از راهنمایییتون

پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۸:۲۸ عصر)ifonly77 نوشته است: من هزینه ارسال 2 رو پرداخت کردم ( 4000) فایل های این قسمت رو که به صورت rar بود دانلود کردم  ولی نمیتونم بازشون کنم  چند تا نقشه رو باز میکنه و ارور میده من چطور میتونم این فایلها رو باز کنم ؟  ( 4 تا بود )  مرسی از راهنمایییتون

سلام
        ارسال 1 را نیز باید خرید کنید چون کل این فایل 7 پارت هست
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
        طرح توسعه و عمران ناحیه ای ( و داده‌های جمعیتی و جی آی اس ) ش هم هست آیا ؟!

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,398 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,652 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,678 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
          آخرین ارسال: En.emami
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,151 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: maryamghorbani813
            غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,423 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
            غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,950 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: mehrandavarpanah
            غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,715 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,163 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,418 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,757 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان