امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مرحله دوم آزمون برنامه ریزی رو چی کردید؟
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۰۱:۰۷ صبح)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۵۹ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: کنار دیوار اگه اشتباه نکرده باشم شماهمونی بودید که همش سوال میپرسید و صندلیش لق بودنه؟
78212121 نه اون نبودم 2121منم کنار دیوار بودم (دیوار سمت چپ)
یعنی کنار پنجره بودید؟من دیوار سمت راست بودم2121به هرحال چپ یا راست متاسفانه همدیگرو ندیدیم حیف شد.من خیلی دوست داشتم که بچه هارو از نزدیک ملاقات کنم به خصوص شما و محبوبه جون رو ولی حتی اینم از دستمون بر نیومد واقعا حیف شد
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN
مرسی آفاق جان ، منم دوست داشتم بچه ها رو ببینم ولی بعد از کنکور نشد که بمونم و مجبور بودم سریع برگردم 1 من که طبقه چهارم بودم78 راستی عکس کیا گرفتن؟ پروژه عکس گرفتن عملی شد؟!7
دیگه از سوالای آزمون چه نکته ای یادتونه ؟ من که کلا مغزم صفر شده 65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، FaTyJo0oN
عزیزم من از قافله عقب موندم و تو جریان عکس گرفتن نبودم چون اصلا هماهنگی صورت نگرفت.واسه سوالاهم از همون لحظه که از سر جلسه اومدم بیرون تصمیم گرفتم که به هیچی فکر نکنم واسه همین مغز من زیر صفر.انقدر که غصه کنکورو هفت خانش رو خوردیم پیر شدیم بهتر که تا وقتی که جوابا میاد به خودمون استراحت بدیم اینطوری فقط حرص میخوریم بعد اومدن جوابا بچه هایی که درصداشون خوب شد مطالبی رو که مطالعه کردن واسه استفاده بقیه بچه ها تو سایت قرار بدن.انشاالله که به امید خدا هرکسی نتیجه زحماتش رو میبینه

پاسخ
تو سایت اطلاع رسانی شده بود واسه عکس گرفتن؟؟؟ 26 من خبر نداشتم
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۰۱:۳۶ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: تو سایت اطلاع رسانی شده بود واسه عکس گرفتن؟؟؟ 26 من خبر نداشتم

بله
داخل این تایپیسک زده بودند

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%B6%D8%A7
تعجب میکنم شما متوجه نشدید
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۰:۲۷ صبح)zahra artist نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۰۱:۳۶ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: تو سایت اطلاع رسانی شده بود واسه عکس گرفتن؟؟؟ 26 من خبر نداشتم

بله

تشکر دوست من....ولی آدرسی که تو اون تایپیک بود مربوط به تربیت مدرس بود و آقایون قرار گذاشته بودند و به دلیل متفاوت بودن حوزه ها قرار بود خانما جایی دیگه رو تعیین می کردند که این کار صورت نگرفت1

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۰۶ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۰:۲۷ صبح)zahra artist نوشته است:

بله

تشکر دوست من....ولی آدرسی که تو اون تایپیک بود مربوط به تربیت مدرس بود و آقایون قرار گذاشته بودند و به دلیل متفاوت بودن حوزه ها قرار بود خانما جایی دیگه رو تعیین می کردند که این کار صورت نگرفت1

جالبه ! 5
پس با این حساب بنده بی دقتی کردم

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
منکه وقت زیادم اوردم! اخه به فکرم نرسید لااقل از داده های عددی که داده یه استفاده ایم میشه کرد یکم سطوح سرانه و تراکم و از این چیزا حساب کنم بعدم از ترس وقت کم اوردن اینقد تند تند و زشت بدون تمرکز نوشتم که اخرش وقت زیاد اومد کار دیگه ایشم نمشد کرد جا نداشتم دیگه!! اگه مصحح های پارسال باشن شاید 40 45 رو بدن بهم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام و خسته نباشين به همه كنكوريها5
    من خودم براي پاسخ به سوالات تفكيكي قائل نشدم و همه رو در ارتباط با هم جواب دادم، براي پاسخ به سوال اول و دوم سعي كردم از مباني توسعه پايدار، بررسي طرحهاي آماده سازي و برنامه ريزي مسكن استفاده كنم (تقريبا منسجم و مرتبط سعي كردم كار كنم، البته اميدوارم تونسته باشم) و بعد فرايندم رو نوشتم و طبق همون به دادن آلترناتيو و پشينهادات طراحي پرداختم،
    ولي بگفته شما خيلي نكته داشت و نميشد كه به تمام اونا پاسخگو بود، مثلا توكار من الان كه فكر ميكنم بحث گسل، خيلي خيلي كمرنگه! و تنها كاري هم كه براي اقليمش در نظر گرفتم بحث تراكم بود كه تراكم پايين ندادم و جهتگيري بلوكهام!و دركل بيشتر به توسعه پايدار و مسيل داخل سايت، پاسخگو بود طرحم!
    بهرحال اميدوارم كه هر كس باندازه تلاش و همتش به نتيجه مطلوبش هم برسه،
    موفق باشيم1

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      "آنکـــــــه دائم هوس سوختن مـــــا می کرد
      کـــــــاش بنزین مرا نیـــــز مهیّــــــــــا می کرد!
      بنظرم سوال واسه همه اسون بود اخه همه موسسات بنظرم این موضوع رو کار کرده بودن اخه موضوع تابلویی بود من که موسسه ای نرفته بودم ناراحت بودم...اما فکر میکنم درصدها خیلی بهم نزدیک باشن...من وقت هم کم اوردم و 3 تا شیت رو پر کردم اما بعضیا 2 تا شیت کار کردن نمیدونم77102:huh:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: SOMAYE SH
        دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,695 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,830 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
        اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,195 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
        اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,348 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
        موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,709 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
        hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,921 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
        جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,686 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
        [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,067 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
        عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,253 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان