امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مرحله دوم آزمون برنامه ریزی رو چی کردید؟
بچه ها یه چیز جالب نفر کناری من عکس مرد روی کارتش بود هزار دفعه مراقبا میومدن بالای سرش21

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها رو پاسخ برگ نوشته بود سوال 1و 2 رو تو شیت اول و سوال 3 رو تو شیت دوم بنویسین!!!!!!!!!!!!!
    اما سازمان سنجش قبلش اعلام کرد که 3تا شیت واسه ج داریم و 1 شیت هم مخصوص چک نویس!!!!!
    منم از ترسم تو 2 تا شیت ج دادم2 ولی کاش عین بقیه 3تارو پر میکردم2
    من اول سوال 2 و3 رو کامل ج دادم حتی مرکز محله رو هم طراحی کردم و یه تراکم کلی هم دادم.و چون خیلی تمیز و مرتب نوشتم امیدوارم از این دو تا سوا درصد بالا بگیرم
    ولیییییییییییییییییییییییییییی واس سوال 1 فققط نصف برگه اول رو جا گذاشته بودم که چون فقط 10دقیقه وقت واسم مونده بود استرس گرفتمو چرت و پرت نوشتم222
    رتبم 295.به نظرتون من قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: SOMAYE SH
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,695 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,830 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
      اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,196 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,357 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
      موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,710 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
      hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,925 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
      جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,692 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
      [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,098 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,254 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان