امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مرحله دوم آزمون برنامه ریزی رو چی کردید؟
سلام و خسته نباشید به همه کسانی که امروز کنکور داشتن...دوستان نظرشونو بدن مرحله دوم آزمون چطور بود؟خوب شد؟1111111
اگه مایل بودید درصدهای احتمالی اسکیستون رو هم بگید.
مرسیییییی
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، alireza ، قاصدک ، 0RKIDEH ، bahareh. ، Maryam M ، FaTyJo0oN
من یکی که گند زدم اما فکر کنم بچه های شهرسازی خوب زده باشن.براشون آرزوی موفقیت دارم.منم فکر کنم بمونم برا سال دیگه2
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، FaTyJo0oN
به نظر من که خیلی سخت نبود .که این رقابتو سخت تر می کنه .فکر می کنم در حد متوسط نوشته باشم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    من وقتمو بیشتر گذاشتم واسه سوال یک و دو . وقت کم آوردم :(
    آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
      " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
      پاسخ
      اسکیس چی بابا من کل سوال 3 رو تو یک چهارم نصف سفحه ا3 کشیدم چون دیگه اصلان جا نداشتم من هم با نظر بالایی موافقم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      دوستان عزیز متأسفانه من نتونستم بیام آزمون 2
      ممنون میشم بهم بفرمایید سوالا چی بوده
      آخرین ارسال های من :

چه سخت است
      دلتنگ قاصدك بودن
      در جاده ای كه در آن
      هیچ بادی نمی وزد...!!
      پاسخ
      من رفتم.اما واقعا به نظر من این ظلم بزرگی که توی شهرستانا این آزمون برگزار نمیشه.آخه کسی 400-500کلیومتر رو میکوبه و خسته و کوفته میرسه تهران با اون کسی که توی تهران زندگی میکنه یکی میشه؟متاسفانه من شرایط بدی رو داشتم ونتونستم زودتر برسم و خستگی بگیرم.وسر آزمون مغزم هنگ هنگ بود.واقعا بهم ریختم.انقر مغزم هنگ بود که واسه رودخونه وگسل وجاده حریم نذاشتم.واقعا اعصابم خورده.لطفا بچه های دیگه بیان و بگن که چیکار کردن؟
      آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
      پاسخ
       سپاس شده توسط قاصدک ، bahareh. ، FaTyJo0oN ، faezeh
      (۱۳۹۱-۴-۲۴، ۰۶:۵۱ عصر)nazanin.gh نوشته است: من رفتم.اما واقعا به نظر من این ظلم بزرگی که توی شهرستانا این آزمون برگزار نمیشه.آخه کسی 400-500کلیومتر رو میکوبه و خسته و کوفته میرسه تهران با اون کسی که توی تهران زندگی میکنه یکی میشه؟متاسفانه من شرایط بدی رو داشتم ونتونستم زودتر برسم و خستگی بگیرم.وسر آزمون مغزم هنگ هنگ بود.واقعا بهم ریختم.انقر مغزم هنگ بود که واسه رودخونه وگسل وجاده حریم نذاشتم.واقعا اعصابم خورده.لطفا بچه های دیگه بیان و بگن که چیکار کردن؟

منم کاملا با نظر ایشون موافقم
      برای شهرستانی ها واقعا سخت بود رفتن به جلسه آزمون
      بهرحال برای همتون آرزوی موفقیت دارم

پاسخ
      man k faqat roo maghale kar karde boodm harfi vase goftn nadashtm
      daqiqn porozhe tarhe 5 ma bood
      vali moteasefane too kelas kar nakardAm

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام و خسته نباشید به دوستان.کلا سوال معقول و شهرسازانه بود ولی نظر خاصی در مورد آزمون ندارم و خیلی از کارم راضی نیستم.تنها امتیازی که داشتیم این بود که ما شهرسازی ها طرح5 آماده سازی داشتیم(گرچه کلا پیچوندیم)ولی بازم یه چیزایی نوشتم.اما به نظر من با این جور سوالا نمیشه زیاد فرقی بین کسی که می دونه و کسی که نمیدونه پیدا کرد.منم در همون حد که کار کرده بودم نوشتم.امیدوارم 30-40 زده باشم چون شب قبل آزمون من و فروختن به پاریسن ژرمن بدون ابن که راضی باشم به این انتقال ولی چه میشه کرد.همین موضوع روح و روان منو به هم ریخت و شاید باور نکنید خیلی تو آزمون امروزم تاثیر داشت 3.ولی مهم اینه که دیگه تموم شد این هفت خان رستم که یه مرحلش تو دمای زیر0 و تو برف و مرحله دیگه تو دمای 40 درجه
        آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، bahareh. ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: SOMAYE SH
          دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,822 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
          اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,189 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
          اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,338 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
          موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,708 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
          hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,908 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
          جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,670 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
          [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,045 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
          عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,253 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان