امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکیس طراحی شهری اسون ولی حیف که :
ولی حیف که من وقتی رسیدم تهران یک ساعت مونده بود به کنکور و 13 ساعت تو راه بودم وهیچ میلی برای اسکیس نداشتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,141 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,720 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,361 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  لیست سایت و وبلاگ هایی که ایران شهرساز را لینک کرده اند(هر روز بروز می شود) alireza 12 5,058 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۲:۰۵ عصر
  نیاز فوری به یک استاد اسکیس با حق الزحمه عالی alireza 0 1,212 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۰۸ عصر
  بالاترین درصد اسکیس مرحله دوم سال 91 و 92 در کنار بهترین ها با شما alireza 0 1,225 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۶:۲۵ عصر
  پوزش و توضیح بابت مشکلاتی که برای سایت بوجود می آید alireza 3 1,814 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۱۱ عصر
  مسابقه بزرگ طراحی با کمک شما برای صفحه اول سایت(ورود به سایت) alireza 1 984 ۱۳۹۲-۱۰-۲۶، ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک سال عضویت ویژه هدیه طراحی بزرگ ویژه روی جلد بسته های آموزشی ارشد ایران شهرساز alireza 5 2,222 ۱۳۹۲-۹-۲۶، ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  درخواست طراحی بنر فلش یا gif برای سایت های زیر مجموعه ایران شهرساز alireza 2 1,485 ۱۳۹۲-۵-۷، ۱۰:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان