امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز
سلام دوستان

با کمک یکی از اعضای خوب ایران شهرساز کاربر zan tiymor سوالات امروز برای دانلود در سایت قرار خواهد گرفت.

و جواب ها با کمک اعضا در سایت قرار داده خواهد شد.

دانلود کنید:

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   tashrihi tahlili barnamerizi shahri 1391-iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 219.9 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,755)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، 0RKIDEH ، lofra ، diamond ، NeGaRiii ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، روجا ، Saeedm ، YouSef_YAS ، viikii ، yas_kh ، century21 ، MHAKBARI ، Mohsenurbanism ، Brightness ، masoud_sanjani ، Avril256
7878787878
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، Saeedm
تا لحظاتی دیگر میتونید دانلود کنید

پاسخ
در ارسال اول قرار داده شد

دانلود کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
اختلاف ارتفاع هم 30 متر بود
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، .Utopia ، bahareh.
یه گسل دیگه هم داشت...تقریبا تو مرکز می افتاد...26

بهار دمت گرم تو دیگه کی هستی212121
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، bahareh.
سلام بچه ها خسته نباشید میشه هر کودوم از کسایی که میدونن جواباشون درست بوده بزارن توی این قسمت تا برای ما که میخایم برای سال دیگه آماده بشیم مفید باشه البته بسیار ممنون میشم از شما وآرزوی مففقیت همگی کسانی که زحمت کشیدن واقعا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، bahareh.
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۲:۲۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: یه گسل دیگه هم داشت...تقریبا تو مرکز می افتاد...26

بهار دمت گرم تو دیگه کی هستی212121

کدوم گسل!؟
    اون وسطی که توپوگرافی بود
    فقط یه گسل از بالای محدوده رد میشد
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط bahareh.
    دیگه کیا اون گسل وسطی رو دیدن؟؟؟؟ 26
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh.
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۲:۲۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: یه گسل دیگه هم داشت...تقریبا تو مرکز می افتاد...

(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۲:۳۷ عصر)*Mahbobe * نوشته است: دیگه کیا اون گسل وسطی رو دیدن؟؟؟؟ 26

78 من اصولا دقت نمی کنم به سوالات شایدم اشتباه متوجه شدم21

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 717 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبری خوش برای متقاضیان عزیز نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای alireza 0 779 ۱۳۹۴-۱۱-۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
      دانلود 4000 مقاله با لینک مستقیم و دسته بندی شده ایران شهرساز به صورت رایگان-عیدی 94 alireza 0 1,347 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۱۴ عصر
      اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,820 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,958 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,748 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
      نظر ارزشمند شما در مورد... alireza 5 2,208 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,636 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: moalyi
      اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان