امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟
سلام به همه دوستان
رو دفترچه مرحله دوم نوشته بود که صفحه اول برای سوالات یک و دو و صفحه دوم برای سوال سه
ولی داخل دفترچه چهارصفحه بود
سه تاش سفید بود
و فقط صفحه چهارم روش بزرگ نوشته شده بود چرک نویس
اونایی که صفحه سومم چیزی نوشتن چی میشه تکلیفشون!؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، قاصدک
سلام

خیلی ناراحت کننده است روی صفحه سوم چرکنویس درج نشده بود؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام

خیلی ناراحت کننده است روی صفحه سوم چرکنویس درج نشده بود؟

نه اصلا فقط روی صفحه چهارم نوشته بود

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام

من رو صفحه سوم نوشتم، اصلا غیر ممکن بشه همه رو جا داد روی دو صفحه، به نظرم این فقط یه تذکر بود که کمتر مطلب بنویسیم ولی اگه نشد بریم صفحه سوم، آخه نمی شه اول اعلام شه سه صفحه س، بعد بگن دو صفحه، بعد تازه بالای صفحه سوم هم ننوشته باشم پیش نویس

به نظر من اصلا نگران این جور مسائل نباشید
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۳ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

من رو صفحه سوم نوشتم، اصلا غیر ممکن بشه همه رو جا داد روی دو صفحه، به نظرم این فقط یه تذکر بود که کمتر مطلب بنویسیم ولی اگه نشد بریم صفحه سوم، آخه نمی شه اول اعلام شه سه صفحه س، بعد بگن دو صفحه، بعد تازه بالای صفحه سوم هم ننوشته باشم پیش نویس

آره
الان دوباره نگاه کردم
تو اطلاعیه سنجش نوشته
-1 به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه
آزمون شامل 5 صفحه به ابعادA3داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده سازي براي طراحي و يك
صفحه پي شنويس (چرك نويس) مي باشد.

خب پس یعنی چی
اعتراض بدیم؟
بریم تهران شکایت؟؟
کار از کار بگذره دیگه فایده نداره خب

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۸ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۳ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

آره
الان دوباره نگاه کردم
تو اطلاعیه سنجش نوشته
-1 به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه
آزمون شامل 5 صفحه به ابعادA3داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده سازي براي طراحي و يك
صفحه پي شنويس (چرك نويس) مي باشد.

خب پس یعنی چی
اعتراض بدیم؟
بریم تهران شکایت؟؟
کار از کار بگذره دیگه فایده نداره خب

نمی دونم، یعنی انقد بی قانون ه که حرف خودشونو نقض کرده باشن؟
واقعا نیازی داره اینجوری پیگیری کنیم؟

اینو گفتید واقعا نگران شدم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
اگر یه راهی برای پرسیدنش بیابید ضرر نکردید ، خیالتون راحت میشه 1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
حتما پیگیر شین ، از صفحه اول سوال مشکلات شروع میشه تا آخرش ، کلی مشکل داشت ... هم محتواییی و هم فرآیندی سوال واقعا غیر حرفه ای طراحی شده بود ، انگار داده به یکی از دانشجو ها طرح کرده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه اون همه جوابو نمیشد تو یه صفحه جواب داد ....
بعد دوتا نقشه که نیم صفحه نیاز نداشتو تو 1 صفحه کار کرد !!!!1 واقعا داغون بود سوالا :-)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نه من از مراقب پرسیدم گفتش که صفحه اخر فقط چرک نویسه سوال 1 و2 رو تو صفحه اول سوال3رو صفحه دوم واگه واس هرکدوم جا کم اوردید ادامشو تو صفحه سفید سوم بنویسید اخری هم که چک نویسه
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
هر کدام از سوالا رو ت یک ص جواب دادم یعنی ص 5-7-9

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,189 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,339 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,708 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,910 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
  جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,671 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
  قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,843 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
  [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,046 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
  عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,253 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر
  داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 alireza 25 15,645 ۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۱:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان