امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار قرار دادن و تبدیل فایل های تصویری در اتوکد
امیدوارم مفید باشه5

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Img2Cad_v7.0_www.DownloadNeshan.com.zip (اندازه: 884.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 258)
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh ، مهسا_mahsa ، tabe
mishe dar morede in narmafzar bishtar tozih bedid?

آخرین ارسال های من :
پاسخ
این نرم افزار یه نرم افزار کاربردی برای افرادیه که با نرم افزارهای نقشه کشی کار می کنند و نقشه کشی در اتوکد برای افرادی که در آن تخصص ندارند تا حدی مشکله ،این نرم افزار برای آن دسته از افرادی که در اتوکد تخصص ندارند بسیار مناسب است و به شما امکان میده نتیجه کار خودتان را به فایلهای برداری با پسوندهای معروف DXF , HPGL , WMF , EMF و … تبدیل کنید.

پاسخ
mamnoun az tozihatetoun

پاسخ
این که رمز میخواد؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۴:۴۳ عصر)shadi13 نوشته است: این که رمز میخواد؟!
سلام
احتمالا نام سایتی که در اسم آن هست رمز می باشد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اسم سایت هم وارد کردم نبود!!

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
پاسخ
این نرم افزار همون کارو انچام می ده و نیاز به پسورد هم نداره. 30 ثانیه ی نصب می شه ....

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   img2cad.rar (اندازه: 519.47 KB / تعداد دفعات دریافت: 35)
آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
پاسخ
 سپاس شده توسط tabe ، مهسا_mahsa
مرسی مهندس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکل نخواندن فونت فارسی در اتوکد به همراه فايل فونت فارسي MHAKBARI 2 28,872 ۱۳۹۵-۵-۱۴، ۰۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: alikhani98
  تبدیل اتوکد 2012 و 2011 و 2010 به ورژن های پایین تر بدون استفاده از نرم افزار اتوکد yaser seraj 4 19,866 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۰۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza0036
  نحوه وارد کردن نقشه از اتوکد به word مهسا_mahsa 4 18,615 ۱۳۹۳-۱-۲۳، ۰۵:۵۷ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  کتاب آموزش اتوکد aliadis 0 2,275 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۲:۲۶ صبح
آخرین ارسال: aliadis
  اموزش نرم افزار اتوکد (مدرس اقای محمد رسول نجفی) ماراویا 0 2,158 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۰۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  تبدیل نمودن فایلهای اتوکد به پسوندهای pdfو... alireza 3 19,048 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: behdadfu
  دانلود pdfآموزشی اتوکد برای علاقه مندان آسان و سریع همراه باعکس MHAKBARI 0 5,963 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  فیلم آموزشی اتوکد ALI XxX 6 7,387 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۷:۳۴ صبح
آخرین ارسال: farnaz66
  رمز گذاشتن بر روی فایل اتوکد2011(مهم) alireza 1 3,276 ۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۰:۴۹ صبح
آخرین ارسال: آوا سکوت
  رنگ های استاندارد اتو کد ali_ahmadi 0 2,760 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ali_ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان