ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Rainbow  ارزش گذاری پلاک
ارزش گذاری پلاک جزو پروژه های طرح 5 هستش که در اینجا 8 شاخص عمده ارزش گذاری رو مطرح میکنم همراه با جداول مربوطه

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
 سپاس شده توسط: AliReza ، baradaran ، dely_sh ، geo ، bahareh. ، sattar ، somita ، fatima7224 ، ati.d ، sharmin1300
2
RE: ارزش گذاری پلاک
(1391-5-3، 06:47 عصر)setareh23 نوشته است:  ارزش گذاری پلاک جزو پروژه های طرح 5 هستش که در اینجا 8 شاخص عمده ارزش گذاری رو مطرح میکنم همراه با جداول مربوطه

سلام ،دوست عزیز ممنون از مطالب مهمی که نوشتید لطفا منبع مورد استفاده را نیز ذکر نمائید .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: bahareh.
3
(1391-5-3، 09:08 عصر)پریوش نوشته است:  
(1391-5-3، 06:47 عصر)setareh23 نوشته است:  ارزش گذاری پلاک جزو پروژه های طرح 5 هستش که در اینجا 8 شاخص عمده ارزش گذاری رو مطرح میکنم همراه با جداول مربوطه

سلام ،دوست عزیز ممنون از مطالب مهمی که نوشتید لطفا منبع مورد استفاده را نیز ذکر نمائید .

خواهش میکنم، در مورد منبع هم باید بگم برداشت شده از جزوه دکتر نکوئی دکترای شهرسازی از فرانسه هستش

سپاس شده توسط: dely_sh ، somita
4
(1391-5-4، 12:38 صبح)setareh23 نوشته است:  

خواهش میکنم، در مورد منبع هم باید بگم برداشت شده از جزوه دکتر نکوئی دکترای شهرسازی از فرانسه هستش

امکانش هست جزوه را برای دانلود بزارید ؟ یا عنوانی ،چیزی که بتونم از طریق کتابخونه ها به آن دسترسی پیدا کنم ؟

سپاس شده توسط: روجا ، bahareh.
5
اگه بشه جزوه رو میزارم واستون ، راجب کتاب هم فک نمیکنم این چیزارو تو کتاب خاصی پیدا کنید بازم اگه دوستان کتاب خاصی رو میشناسند لطفا معرفی کنند5

سپاس شده توسط: baradaran
6
(1391-5-4، 04:02 عصر)پریوش نوشته است:  
(1391-5-4، 12:38 صبح)setareh23 نوشته است:  

امکانش هست جزوه را برای دانلود بزارید ؟ یا عنوانی ،چیزی که بتونم از طریق کتابخونه ها به آن دسترسی پیدا کنم ؟

دوست عزیز لطفا ایمیلتونو بزارید واستون میفرستم

7
با سپاس از زحماتتون.اگر امکانش هست آپ کنید تا همه بتونن استفاده کنن.ممنون
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
8
(1391-5-6، 11:06 عصر)baradaran نوشته است:  با سپاس از زحماتتون.اگر امکانش هست آپ کنید تا همه بتونن استفاده کنن.ممنون

امکان اپ کردنش وجود نداره متاسفانه، شرمنده

9
ممنون میشم اگه برا منم ایمیل کنید این ایمیل منه
somita_ra1989@yahoo.com

لطف بزرگی میکنید
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
10
(1391-5-6، 11:15 عصر)setareh23 نوشته است:  
(1391-5-6، 11:06 عصر)baradaran نوشته است:  با سپاس از زحماتتون.اگر امکانش هست آپ کنید تا همه بتونن استفاده کنن.ممنون

امکان اپ کردنش وجود نداره متاسفانه، شرمنده

سلام مشکلی در آپلود در سایت نیست دوباره امتحان کنید.
آخرین ارسال های من :

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل