ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزه کوتاهی از من برای برنامه ریزی ارشد 92
دوستان من با مطالعه از منابع مختلف یک جزوه 3 صفحه ای در مورد نحوه مطالعه و برنامه ریزی کلی تهیه کردم.البته اگر برام مقدور باشه در آینده فایلهای دیگه در زمینه روشهای صحیح مطالعه قرار میدم.
در ضمن به دلیل پراکندگی منابع فقط به نام بردن 2 مورد اکتفا کردم.

.pdf   برنامه ریزی ارشد 92-برنامه کلی.pdf (اندازه: 110.41 KB / تعداد دفعات دریافت: 208)

آخرین ارسال های من :
2
RE: جزه کوتاهی از من برای برنامه ریزی ارشد 92
سلام

جالب بود. از شما دوست عزیز متشکرم.

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  نگاهی برساختار و مباحث نظریهاي برنامه ریزي SA E ED 1,218 2012-11-21، 12:19 AM
آخرین ارسال: SA E ED
  دانلود برنامه snagIt diamond 3,728 2011-12-14، 11:51 AM
آخرین ارسال: diamond
  دانلود برنامه office برای گوشی های اندروید و جاوا diamond 1,905 2011-12-12، 04:44 PM
Smile برنامه Adobe reader برای گوشی diamond 1,452 2011-12-10، 08:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  هدف های بی نظیر سئو 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  با 28 نکته کلیدی سایت خود را سئو کنید 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  زیرو کلاینت gm-800 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  ASUS Asuspro E510 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  Thin Client 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  اسکنر اثر انگشت Biomini Suprema سیمرغ پارسیان 6 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
  دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
  درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل