امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**** طرح ویژه دانلود مقالات 1 ****
سلام
همینطوری گفتیم ببینیم بچه ها چیا میخوان واسشون دانلود کنیم21
برای اولین بار بر خلاف سری های پیشین که عنوان مقاله و ....! رو باید میدادین، در این نوبت صرفا نام فارسیشو بگین ما تلاش میکنیم چندین مقاله انگلیسی براتون دانلود و در همینجا آپ کنیم. حتی عناوینتون میتونه خیلی کلی هم باشه مثل بافت فرسوده. دانلود کردنش با ما!26
اما
1 این طرح صرفا تا آخر ماه رمضان اجرا میشه
2 تا آخر ماه مبارک رمضان دانلود مقالات این تاپیک برای همگان میسره ، اما بعد از ماه رمضان به قسمت وی آی پی منتقل میشه
mall">

mall">

با توجه به اینکه این مقالات به صورت دقیق مرتب نشده، بنابراین دوستان عزیزی که با بررسی این مقالات، دسته بندی مناسبی رو برای اونها پیشنهاد بدن، از بقیه مقالات لاتینی که ما در آینده خواهیم داشت بهره مند خواهند شد و به صورت خودکار به ایمیلشون ارسال میشه. قبل از نهایی شدن دسته بندی فرصت دارید تا دسته بندی خودتون رو به ما پیام خصوصی کنید.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، روجا ، NeGaRiii ، baradaran ، dely_sh ، Maryam M ، niloo.rad ، archiman ، sharmin ، saba h
خیلی کار خوبیه

ممنون از شما

انشااله دوستان استقبال کنن و بهره کافی رو ببرن

البته به شرطی که باعث تنبلی و سوء استفاده نشه!
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط NeGaRiii ، ایلیا
ممنون از پیشنهادتان. من اولین موضوع را میزارم تا ببینیم این روش چقدر مفیده
« علل و اثرات تغییر کاربری اراضی شهری در بافت های پر »
البته من خودم خیلی از مقالات خارجی مرتبط را دانلود و ترجمه کردم ولی همیشه کار دسته جمعی نتیجه اش بهتر . منتظر یاریتان هستم .
البته فکر میکنم بیشتر دوستان در دانلود مشکل ندارند بلکه مشکل ترجمه مقالات خارجیه و امیدوارم راهی برای این موضوع پیداکنیم که به کارهای تحقیقیمون سرعت عمل ببخشد .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۱-۵-۶، ۰۱:۲۶ عصر)پریوش نوشته است: ممنون از پیشنهادتان. من اولین موضوع را میزارم تا ببینیم این روش چقدر مفیده
البته من خودم خیلی از مقالات خارجی مرتبط را دانلود و ترجمه کردم ولی همیشه کار دسته جمعی نتیجه اش بهتر . منتظر یاریتان هستم .
البته فکر میکنم بیشتر دوستان در دانلود مشکل ندارند بلکه مشکل ترجمه مقالات خارجیه و امیدوارم راهی برای این موضوع پیداکنیم که به کارهای تحقیقیمون سرعت عمل ببخشد .

بافت پر یعنی چی؟
بعد این مطلبی که شما نوشتید خیلی دقیقه، یعنی یه جورایی عنوان یک یا دو مقاله است و فکر نمیکنم تعداد زیادی رو در بر بگیره
منظورم اینه که موضوعاتی بگید که حد شمولش تعداد قابل توجهی از مقالات رو در بر بگیره
مثلا اثرات تغییر کاربری اراضی در بافت های شهری

پاسخ
سلام

طرحتون عالـــی ه، مرســـی

ممنون می شم اگه راجع به این موضوع هم مقالاتی بذارید:

عوامل جاذبه پارک های شهری
/عوامل موثر بر ارتقا کیفیت پارک های شهری

نقل‌قول: بافت پر یعنی چی؟

منظور همون توده س

ممنون و سپاسگزار
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مرسی از پیشنهاد خوبتون. لطفا اگه در مورد " کاربرد انرژی های تجدیدپذیر در شهرسازی" مقاله ای پیدا کردید ما رو هم دریابید. بازم ممنون.113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۱-۵-۶، ۰۲:۱۷ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است:
    (۱۳۹۱-۵-۶، ۰۱:۲۶ عصر)پریوش نوشته است: ممنون از پیشنهادتان. من اولین موضوع را میزارم تا ببینیم این روش چقدر مفیده

بافت پر یعنی چی؟
    بعد این مطلبی که شما نوشتید خیلی دقیقه، یعنی یه جورایی عنوان یک یا دو مقاله است و فکر نمیکنم تعداد زیادی رو در بر بگیره
    منظورم اینه که موضوعاتی بگید که حد شمولش تعداد قابل توجهی از مقالات رو در بر بگیره

منظورم اثرات تغییرکاربری روی بافت های ساخته شده است نه اراضی حاشیه و پیرامون شهر میشه گفت همان توده که دوستمون نوشتند .

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، NeGaRiii
    (۱۳۹۱-۵-۶، ۰۵:۲۷ عصر)پریوش نوشته است:
    (۱۳۹۱-۵-۶، ۰۲:۱۷ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است:

بافت پر یعنی چی؟

منظورم اثرات تغییرکاربری روی بافت های ساخته شده است نه اراضی حاشیه و پیرامون شهر میشه گفت همان توده که دوستمون نوشتند .
    منظورمو متوجه نشدید21
    اشکال نداره
    به روی چشم
    ببینم چی میکنم
    تا به مرور زمان ایشالا تا آخر ماه رمضون آپشون میکنم
    درخواست هایی که زودتر داده بشه دراولویت قرار میگیره(ضمنا)26
    یکی به ما چایی بده خسته شدیم18

پاسخ
     سپاس شده توسط NeGaRiii
    سلام

من در مورد راهکارایی که توی پروژه های اونور آبی برای ایجاد مطلوبیت توی فضای شهریشون ارائه دادن مقاله لاتین می خوام ....[تصویر:  1.gif]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    خب
    موضوع: بررسی اثرات تغییر کاربری اراضی شهری(یه مقدار خودم کلی ترش کردم)
    قسمت اول
    موضوع: بررسی اثرات تغییر کاربری اراضی شهری(یه مقدار خودم کلی ترش کردم)
    قسمت دوم

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   EBSCOhost_ Relationship between Spatial Distribution of Urban Sprawl and Species Imper...pdf (اندازه: 89.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 37)
    .pdf   Progress and Problems in Reforming Urban Land.pdf (اندازه: 113.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 50)
    .pdf   EBSCOhost_ Planning and Management of Urban Green Spaces in Europe_ Comparative Analys...pdf (اندازه: 115.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
    .pdf   EBSCOhost_ Environmental Sustainability of Large Australian Cities.pdf (اندازه: 146.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 41)
    .pdf   Reproducing Spaces of Chinese Urbanisation.pdf (اندازه: 177 KB / تعداد دفعات دریافت: 103)
    .pdf   Analysis of scale dependencies in an urban land-use-change model.pdf (اندازه: 5.02 MB / تعداد دفعات دریافت: 37)
    .pdf   The CCSM4 Land Simulation, 1850–2005 Assessment of Surface Climate.pdf (اندازه: 4.44 MB / تعداد دفعات دریافت: 76)
    .pdf   GIS and remote sensing as tools for the simulation of urban land-use.pdf (اندازه: 2.9 MB / تعداد دفعات دریافت: 46)
    .pdf   modling the drivers of urvan landuse change in the earl river delta, china.pdf (اندازه: 2.53 MB / تعداد دفعات دریافت: 135)
    .pdf   EBSCOhost_ Analysis of urban growth using multi-temporal satellite data in Istanbul, T...pdf (اندازه: 2.35 MB / تعداد دفعات دریافت: 40)

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M ، dely_sh ، draft

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ***طرح ویژه ایجاد بانک مقالات و کتب انگلیسی*** ایلیا 61 26,979 ۱۳۹۲-۴-۴، ۱۱:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      آموزش نحوه دانلود مقالات از سایت های Ebsco , ProQuest ایلیا 4 9,917 ۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۶:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      معرفی 43 پایگاه دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی ایلیا 0 2,695 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۵:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان