امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟
(بااجازه مدیر محترم سایت)

از شما دوستان عزیز خواهش میکنم نظرتون رو در مورد دو سوال زیر بگید:

1- ایران شهرساز چه هدفی را دنبال میکند؟

2- چه هدفی مناسب ایران شهرساز است؟

آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، ایلیا ، JAVAD4050
سلام
اينکه چه هدفي رو دنبال ميکنه واقعا نميدونم چون احساس ميکنم فقط يک هدف نيست

اما اينکه چه هدفي رو بايد دنبال کنه،به نظرم مهمتر از همه اينکه بايد رشته شهرسازي به مردم عادي معرفي بشه و اينکه در جامعه اين رشته رو بيشتر بشناسن(که متاسفانه به هيچ وجه رشته شناخته شده اي نيست)دوم اينکه بتونه جايي باشه که دانشجوها و فارغ التحصيلاي اين رشته بتونن با هم صحبت کنن و تبادل اطلاعات داشته باشن(که به نظرم هست)هر وقت اين دوتا مورد اينجا به خوبي اجرا شد اونوقت ميتونيم درباره اهداف و کاراي ديگه بحث کنيم.

باتشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، JAVAD4050 ، فرزانه آهاری
اهداف موجود : ارتقاء علمی اعضاء ، تبادل اطلاعات و تجارب ، ترویج فعالیت های جمعی و گروهی
اهداف : 1_تلاش در ایجاد جایگاه تخصصی در سطح مدیریت ملی و دفاع از حقوق شهرسازان و اصلاح قوانینی که در گذشته وضع شده و وظایف شهرسازان را به رشته های دیگر واگذار کرده مثل قیمت گذاری اراضی که در حال حاضر توسط کارشناسان راه و ساختمان انجام میشه که تخصصشان فقط ابنیه است !!!!و شهرسازان که با قیمت گذاری املاک باکاربریهای مختلف و ارزش آنها و درجه بندی معابر و...آشناهستند نمیتونند ساختمان را قیمت گذاری بکنند و اراضی را هم که میتوانیم ارزش گذاری کنیم کارشناسان راه و ساختمان و معماران و نقشه برداران و..انجام می دهند چون در قوانین جزء صلاحیت های آن رشته ذکر شدند در حالیکه واقعیت این نیست ،2-جذب افراد صاحب نظر در شهرسازی به سایت و استفاده از نظرات آنها و ارتقاء سطح علمی سایت ( سایت باید از حال دانشجویی خارج بشه )، 3_تلاش در جهت گرفتن کارهای مشاوره ای و طراحی و ایجاد اشتغال برای اعضاء بیکار و...
mall"> هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟
اهداف موجود : ارتقاء علمی اعضاء ، تبادل اطلاعات و تجارب ، ترویج فعالیت های جمعی و گروهی
اهداف آتی: 1_تلاش در ایجاد جایگاه تخصصی در سطح مدیریت ملی و دفاع از حقوق شهرسازان و اصلاح قوانینی که در گذشته وضع شده و وظایف شهرسازان را به رشته های دیگر واگذار کرده مثل قیمت گذاری اراضی که در حال حاضر توسط کارشناسان راه و ساختمان انجام میشه که تخصصشان فقط ابنیه است !!!!و شهرسازان که با قیمت گذاری املاک باکاربریهای مختلف و ارزش آنها و درجه بندی معابر و...آشناهستند نمیتونند ساختمان را قیمت گذاری بکنند و اراضی را هم که میتوانیم ارزش گذاری کنیم کارشناسان راه و ساختمان و معماران و نقشه برداران و..انجام می دهند چون در قوانین جزء صلاحیت های آن رشته ذکر شدند در حالیکه واقعیت این نیست ،2-جذب افراد صاحب نظر در شهرسازی به سایت و استفاده از نظرات آنها و ارتقاء سطح علمی سایت ( سایت باید از حال دانشجویی خارج بشه )، 3_تلاش در جهت گرفتن کارهای مشاوره ای و طراحی و ایجاد اشتغال برای اعضاء بیکار و... 4_ایجاد مکانیزم های تشویقی برای حضور فعال متخصصان شهرسازی در سایت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، JAVAD4050 ، فرزانه آهاری
یکی از هدفهای ایران شهرساز باید این باشه که افرادی که اطلاعات خوبی دارند ولی کار مناسبی ندارند را از طریق ایمیل و ... معرفی کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ایران شهر ساز هر هدفی هم که داشته باشه بی نظیره
مرسی از انجمن

[img]images/smilies/sheklak2/w63.gif[/img]   
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    بنظر من هم اهداف ایرانشهرساز آنقدر گسترده است که همه آنها قابل بیان نیست اما تعدادی از اهداف کلی آن را موارد زیر میدونم
    1-اهداف آموزشی(برای افرادی که به هر دلیلی امکان بهره گیری از آموزش مناسب را ندارند نمونه آن کلاس ها و دوره هایی که اقدام به برگزاری شده
    2- منابع موجود(اعم از کتاب و مقاله و پایان نامه که امکان دسترسی از طریق این سایت فراهم شده تا یک مرجع کامل برای نیازها و خواسته های دانشجویان و متخصصین فراهم آورد
    3- امکان بحث و تبادل نظر
    4- تبادل اطلاعات به روز و آپدیت
    5- یاری متقاضیان تحصیلات تکمیلی
    6-مشاوره شهرسازان
    7.....
    تشکر میکنم از مهندس دهقان و مدیران و همه اعضایی که در پیشبرد اهداف سایت همواره فعال هستند...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط leila ، najme
    با مهندس موافقم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,724 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,900 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,338 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
      تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,740 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      شهرساز كيست ؟ ماراویا 0 1,468 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,824 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
      هدف را با وسيله اشتباه نگيريد قاصدک 1 1,300 ۱۳۹۱-۵-۸، ۰۹:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: rahaaaa
      ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد alireza 22 10,901 ۱۳۹۱-۳-۹، ۰۲:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: Shahrsaz67
      حمایت از ایران شهرساز با نظر در الکسا Shahrsaz67 19 22,748 ۱۳۹۱-۲-۲، ۰۹:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان