امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان کسی در مورد "سرزندگی و معیارهای سرزندگی" مقاله ایی داره؟
سرزندگی یکی از معیار های سنجش پایداری در محلات امروزی هستش......
اما در بررسی خود سرزندگی به یه سری فاکتورها نیاز هست مثلا تعامل اجتماعی در محل منجر به افزایش سرزندگی میشه
اگه از دوستان کسی هست که مقاله ای در زمینه سرزندگی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه یا تو این تایپیک قرار بده........
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
سلام
عوامل موثر بر سرزندگی فضاهای شهری - مهندس مریم خستو ، دکتر نوید سعیدی رضوانی
می تونید از سایت
www.urbanmanagement.ir
دانلودش کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، dely_sh ، 0RKIDEH ، romisa ، .Utopia
salam kash linke khode maghalaro midadid,mamnoun,

آخرین ارسال های من :
پاسخ

.pdf   محیط سرزنده و پیاه مدار.pdf (اندازه: 1.63 MB / تعداد دفعات دریافت: 140)
(۱۳۹۱-۵-۱۶، ۰۳:۰۶ عصر)dely_sh نوشته است: salam kash linke khode maghalaro midadid,mamnoun,

این اپلود مقاله هستش من قبلا از سایت sid گرفته ام
مقاله دکتر گلکار هم هست توی فصلنامه صفه با عنوان مفهوم کيفيت سر زندگي در طراحي شهري ، مال سال 86 فکر کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، romisa
sepasgozaram,kheili lotf kardid,

پاسخ
سلام
مقاله ی "ارتقای کیفیت محیط شهری با رویکرد برنامه ریزی طراحی محور" دکتر رفیعیان و حامده رضوی، البته بیشتر ارزیابی کیفیت محیطیه ولی معیار سرزندگی هم داره البته معیارهای دیگه ای مثل تنوع و .. داره که بسته به تعریفی که از سرزندگی دارید می توانید از شاخص هایی که داده استفاده کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط romisa ، .Utopia
    ممنون دوستان اما کاش آدرس مقاله ها رو میذاشتید واسم

پاسخ
    از کمکتون ممنونم3

پاسخ
    (۱۳۹۱-۵-۱۷، ۰۸:۴۳ صبح)naha نوشته است: سلام
    مقاله ی "ارتقای کیفیت محیط شهری با رویکرد برنامه ریزی طراحی محور" دکتر رفیعیان و حامده رضوی، البته بیشتر ارزیابی کیفیت محیطیه ولی معیار سرزندگی هم داره البته معیارهای دیگه ای مثل تنوع و .. داره که بسته به تعریفی که از سرزندگی دارید می توانید از شاخص هایی که داده استفاده کنید.

دوست عزیز نتونستم این مقاله رو پیدا کنم میشه لطف کنید آدرس اینترنتی شو بذارید؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,478 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: امجدی
      مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,682 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: saharava
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,129 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,331 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,374 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,314 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: faezeh1372
      درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,394 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
      در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,969 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان