امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزشی آشنایی با نرم افزار ArcGIS
این کتاب بر آن است که برای شروع به کارگیری نرم افزار ESRi ArcGIS به شما کمک کند و همچنین قصد دارد روش ها و شیوه هایی را که در اجرای یک پروژه سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با آن درگیر هستید ، توضیح دهید . اگر در GIS تازه کار هستید ، این کتاب شروع مناسبی است. در حالی که استفاده از ArcGIS را یاد می گیرید می آموزید چگونه از GIS برای حل مسائل استفاده کنید. این کتاب به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول ، با عنوان آشنایی با ArcGIS مبانی ArcGIS و داده های مربوط به GIS را آموزش می دهد. بخش دوم با عنوان اجرای یک پروژه GIS از فصل چهارم یعنی " برنامه ریزی یک پروژه GIS شروع شده و پروژه نمونه ای در اختیار می گذارد که می توانیدبا آن کار کنید. پروژه به نحوی طراحی شده است که اجازه می دهد شما بدون کمک دیگران تنها با اتکا بر خودتان کار کنید. خواننده ای که مایل است بخش مربوط به پروژه GIS کتاب را به طور کامل به انجام برساند باید هشت ساعت زمان متمرکز روی پروژه صرف کند. برای شروع ، باید ArcGIS را روی ویندوز کامپیوتر خود نصب کنید. همچنین نیاز داریداطلاعات برنامه خود آموز ArcTutor را روی ویندوز خود یا روی شبکه نصب کنید. وقتی برای شروع آماده شدید از فصل یک " به ArcGIS خوش آمدید " ، آغاز کنید.

شرکت سازنده : باب بوت – اندی میچل – ترجمه: امیر عباس جباری
منبع: www.mah3d.com
دانلود
پسوورد فایل زیپ : www.mah3d.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner ، atelieahjam
دستتون درد نکنه ، این کتاب عالیه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام ممنون از تلاش شما

لطفا فایل را در سایت بدون پسورد آپلود کنید و منبع را هم ذکر کنید.

این ارسال در صورتی که اصلاح نشود حذف میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
شرمنده سرعتم خیلی پایین بود نتونستم جای دیگه آپلود کنم بدون پسوردش رو.3

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوه آموزش نرم‌افزار ArcGIS 9.3 (تألیف: ناهید نعمتی) MHAKBARI 1 5,724 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۴:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود نرم افزار ArcGis 10 Desktop MHAKBARI 3 7,699 ۱۳۹۴-۶-۹، ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: creajeciodro
  آموزش کامل نرم افزار Gis ماراویا 1 6,108 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  جزوه آموزشی GIS haydariyan 1 2,809 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  ربعد از نصب با کدوم یکی کار کنیم؟arcmap و arc globeو arc catalog alireza 0 600 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۰ عصر
  مصوبات شورای عالی شهرسازی با حجم 110مگابایت alireza 0 1,035 ۱۳۹۲-۱۰-۹، ۰۸:۲۴ صبح
  دانلود فیلم جلسه سومGIS ایران شهرسازبه مدت 2 ساعت با کیفیت عالی و حجم حدود 77 مگابایت alireza 0 1,853 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۱۳ عصر
  جلسه اول دوره اول GIS ایران شهرساز با مدرک معتبر برگزار شد و با استقبال مواجه گردید alireza 5 2,954 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۲ عصر
  راهنمای نصب نرم افزار جی ای اس 9.3 lofra 20 29,464 ۱۳۹۲-۷-۵، ۰۳:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  دانلود سه پلاگین برای ArcGIS srh124 1 2,226 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۲:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان