امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش ایران شهرساز از زلزله تبریز
سلام

زلزله ای که کانون آن در اهر و 20 کیلومتری ورزقان بود و متاسفانه باعث کشته شدن تعدادی از هموطنان و زخمی شدن بیش از 1500 نفر شد تبریز را هم چندین بار لرزاند و باعث شد که اکثر مردم تبریز شب را در کنار خیابان و پارک ها بگذرانندو هنوز هم تعداد زیادی در پارکها اقامت دارند و هنوز به خانه برنگشتند.

با توجه به اینکه الان من هم در تبریز اقامت دارم این زمین لرزه خساراتی را هم به بار آورد و در محله های قدیمی ترکهای اساسی در ساختمانها بوحود آورد و در برخی ساختمانها باعث ریزش جزیی نمای ساختمان شد.

متاسفانه ساختمانهای نوساز هم دچار آسیب شدند و در یکی از بیمارستانها که دیشب رفته بودم ترک خورده بود و حدود 2 سانتیمتر شکاف برداشته بود.

ساعت 3 بعد از نصف شب هم پس لرزه هایی احساس شد و امیدواریم که دوستان ایران شهرساز برای شفای آسیب دیدگان این زمین لرزه دعا کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، روجا ، elham90 ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، saminta ، .Utopia ، aramo ، JAVAD4050 ، Saeedm ، FaTyJo0oN ، farza
salam,az shenidane khabare zelzele besiar narahat shodam,enshaallah khoda be kheir begzarouneh,mohandes movazabe khodetoun bashid,salamat bashid,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مساله خطر و ریسک زلزله در تهران MHAKBARI 1 1,823 ۱۳۹۱-۶-۵، ۰۹:۱۱ صبح
آخرین ارسال: abtinz
  گزارش های غیر رسمی برخی خبرنگاران از مناطق زلزله زده Sadeghpour 3 3,886 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  خروج موفقیت آمیز بنیاد مستضعفان از قطعات 2 و 3 آزاد‌راه تهران‌شمال MHAKBARI 0 1,135 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  هفته‌ای یک زلزله شش ریشتری در جاده‌ها aramo 0 1,225 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: aramo
  بیمارستان‌هایی که با زلزله فرو ریختند aramo 0 1,290 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۶:۲۳ عصر
  هیچ گاه در تهران زلزله ۸ ریشتری رخ نمی‌دهد 0RKIDEH 1 3,648 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کمک به زلزله زدگان به شیوه دانشجویان معماری aramo 0 1,323 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
  ۲ زلزله پی در پی در بوشهر FaTyJo0oN 0 1,146 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۹:۳۴ صبح
  تنها ساختمان استوار در برابر زلزله+ عکس FaTyJo0oN 0 1,073 ۱۳۹۱-۵-۲۵، ۰۹:۴۳ عصر
  چند خانه‌ در برابر زلزله مقاوم اند؟؟؟ روجا 1 1,454 ۱۳۹۱-۵-۲۵، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان