امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***طرح ویژه ایجاد بانک مقالات و کتب انگلیسی***
چی میشه اگه شما یه مقاله یا کتاب دانلود کنید، به ما ایمیل کنید و ما هم در ازای اون چندین مقاله و کتاب دانلود کنیم و به شما ایمیل کنیم؟
اگر فکر میکنید فرصت انجام این کار رو دارید و مایل هستید تا یک منبع اطلاعاتی قوی از مقالات و کتاب های لاتین رو داشته باشید که در مقطع ارشد و همچنین در مقاله نویسی بی نهایت به شما کمک خواهد کرد(دوستانی که مقاله نوشتن یا یا در مقطع ارشد در حال تحصیل اند بهتر درک میکنند) در همین تاپیک اعلام حضور بفرمایید تا مراحل بعدی کار رو خدمتتون بگیم

و اما چه کار می خواهیم بکنیم؟
هدف ما اینه به صورت موضوعی ( مثلا مسکن، بافت فرسوده و ...) و از سایت های معتبر مثل ساینس دایرکت یا اسپرینگر و... مقالات و کتاب ها رو سرچ و دانلود کنیم. قطعا برای این کار شما به یوزر و پسورد نیاز دارید که هیچ جای نگرانی نیست! اون رو ما به شما خواهیم داد.

چه جوری مقالات و کتاب ها تبادل میشن؟
شما مقالات و کتاب ها روبه ایمیل ما ارسال میکنید و ما هم متعاقب اون به تعداد افراد عضو در این گروه مقاله ارسال میکنیم! یعنی چی؟ یعنی اگر بیست نفر در گروه باشن شما به ازای هر ده مقاله، دویست مقاله رو دریافت میکنید، مقالاتی که هم معتبر هستند هم موضوعی

ایمیل ما iranshahrsazpaper@yahoo.com

اگر هم در انتخاب موضوع مشکل دارید اشکالی نداره، موضوع رو ما به شما معرفی میکنیم تا شما صرفا سرچ و دانلود کنید.

اگه دیر بیاید چی میشه؟
خب اگه دیر بیاید و موضوعات اصلی و سایت های معتبر تموم بشه خودتون باید بگردید سایت پیدا کنید

امتیاز ویژه ای که بهتون تعلق میگیره چیه؟16
دوستانی که صد مقاله یا کتاب رو به ما ایمیل کنند، علاوه بر دریافت تعداد قابل توجهی از مقالات کتاب ها، جهت تشکر ازشون، ما هم یوزر و پسورد تعداد دیگری از سایت های علمی رو بهشون میدیم تا خودشو بتونن در اون ها جستجو کنند

دوستانی که مایل به همکاری هستن آمادگی خودشون رو اعلام کنند در همین تاپیک

(۱۳۹۱-۵-۲۵، ۱۰:۱۲ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است:
ممنون از همه کسانی که در این طرح تا به اکنون شرکت کردن و چه به صورت پیام خصوصی و چه در این تاپیک اعلام آمادگی کردند.
مواردی که لازمه در ابتدا هماهنگ کنیم به صورت زیره:
1 اینکه در چه سایتی جستجو کنید
2 اینکه با چه عنوان یا عناوینی سرچ کنید
3 یوزر و پسورد رو دریافت کنید.

در مورد اول فعلا سایت های زیر رو به عنوان اولویت مطرح میکنیم:
Sage- Springer- Taylor and francis- Elsevier- Sciencedirect- Scopus- Ebsco
البته برای سرچ پایان نامه هم سایت هایی هست که بعدا به اون ها هم مراجعه میکنیم.

درمورد عناوین دوستان اگر پیشنهادی دارند مطرح کنند، و اگر هم مایل باشند ما به اون ها عنوان پیشنهاد میدیم. عناوینی مثل برنامه ریزی مسکن، مشاورین املاک، بافت فرسوده، انواع مدل های جدید مثل مدل فازی، روش های جدید مثل TND، مدیریت و حکمروایی شهری، هندسه فراکتال و نظریه آشوب(که از مباحث بسیار جدید در شهرسازیه)، پدافند غیرعامل، زیبایی شناسی در شهرسازی( و نورپردازی)- جستجو در عناوین کلی برنامه ریزی شهری و منطقه ای و طراحی شهری- فضاهای شهری و ...
همونطور که میبینید عناوین بسیار بالاست و امکان انتخاب خیلی راحته
مطلب مهم اینه که بدونید با چه کلماتی اگر سرچ کنید زودتر به نتیجه می رسید که این رو با همکاری هم مشخص میکنیم

3 دریافت یوزر پسورد رو اینجا نمیتونم بگم21
این یک مورد رو در یاهو بهتون اعلام میکنم
کسانی خودشون به سایت یا موضوع خاصی علاقه دارن بگن تا همون رو براشون در نظر بگیریم
منتظر دریافت موضوع و سایت مورد نظرتون در پیام یا ایمیل هستیم
در انتها اگر پیشنهاد و یا انتقادی هست مطرح بفرمایید خوشحال میشیم
ممنون

(۱۳۹۱-۶-۷، ۱۲:۲۸ صبح)hamed66 نوشته است: آموزش استفاده از گوگل درایو
این آموزش برای پیشبرد کار گروهی در مورد جمع آوری مقالات انگلیسی اماده شده.
گوگل درایو یکی از امکاناته گوگل هستش که امکان کار گروهی رو خیلی راحت کرده.
فقط دقت کنید همه مراحل گفته شده رو انجام بدید و به صلاح خودتون چیزی رو حذف نکنید چون قراره یک مرجع از مقالات آماده بشه و باید تمام مقالات در دسترس باشند و اگه شما هر کدام از مراحل رو انجام ندید متاسفانه کار انسجام لازم رو نخواهد داشت.
یک نکته خیلی مهم:این مورد رو در فایل آموزش نگفته بودم.
اگر مثلا امروز 5 تا مقاله اماده دارید و میخواید بزارید رو گوگل درایو همه مقالات رو زیپ کنید و اسم فایل زیپ رو بگذارید 1 و همچنین کلمات یا عباراتی که باهاش سرچ کردید و به این مقالات رسیدید رو هم بعد از 1 بنویسید,روزهای بعدم باز همین کارو کنید و اسم فایل زیپ شده که مقالات جدید رو گذاشتید داخلش بگذارید 2 و ...
فایلهاتون رو تک تک نگذارید,فقط زیپ شده باشه
حتما حتما هم توی هر فایل زیپ شده ده تا مقاله بگذارید.فقط دسته های ده تایی رو قرار بدید.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آموزش گوگل درایو.pdf (اندازه: 919.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 83)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، farza ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، dely_sh ، Shahrsaz67 ، Maryam M ، godonly. ، atoosa.marzban
من میتونم کمک کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH
salam,.pishnehade besiar khobie,man ham mikham hamkari konam,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
منم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم مهندس
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
میخوهم با اعلام حضور فعالم در این طرح موافقت خودمو اعلام کنم.با تشکر از اندیشه خلاقتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    سلام.طرح خیلی خوبی هست.منم آمادگی خودمو برای این کار اعلام می کنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      تشکر از این ایده خیلی عالی

من آماده ام
      آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
      پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      سلام ، ممنون از ایده خوبتون . منم هستم 1

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      ba salam
      ok manam hamkari mikonam113

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط ایلیا
        ممنون از همه کسانی که در این طرح تا به اکنون شرکت کردن و چه به صورت پیام خصوصی و چه در این تاپیک اعلام آمادگی کردند.
        مواردی که لازمه در ابتدا هماهنگ کنیم به صورت زیره:
        1 اینکه در چه سایتی جستجو کنید
        2 اینکه با چه عنوان یا عناوینی سرچ کنید
        3 یوزر و پسورد رو دریافت کنید.

در مورد اول فعلا سایت های زیر رو به عنوان اولویت مطرح میکنیم:
        Sage- Springer- Taylor and francis- Elsevier- Sciencedirect- Scopus- Ebsco
        البته برای سرچ پایان نامه هم سایت هایی هست که بعدا به اون ها هم مراجعه میکنیم.

درمورد عناوین دوستان اگر پیشنهادی دارند مطرح کنند، و اگر هم مایل باشند ما به اون ها عنوان پیشنهاد میدیم. عناوینی مثل برنامه ریزی مسکن، مشاورین املاک، بافت فرسوده، انواع مدل های جدید مثل مدل فازی، روش های جدید مثل TND، مدیریت و حکمروایی شهری، هندسه فراکتال و نظریه آشوب(که از مباحث بسیار جدید در شهرسازیه)، پدافند غیرعامل، زیبایی شناسی در شهرسازی( و نورپردازی)- جستجو در عناوین کلی برنامه ریزی شهری و منطقه ای و طراحی شهری- فضاهای شهری و ...
        همونطور که میبینید عناوین بسیار بالاست و امکان انتخاب خیلی راحته
        مطلب مهم اینه که بدونید با چه کلماتی اگر سرچ کنید زودتر به نتیجه می رسید که این رو با همکاری هم مشخص میکنیم

3 دریافت یوزر پسورد رو اینجا نمیتونم بگم21
        این یک مورد رو در یاهو بهتون اعلام میکنم
        کسانی خودشون به سایت یا موضوع خاصی علاقه دارن بگن تا همون رو براشون در نظر بگیریم
        منتظر دریافت موضوع و سایت مورد نظرتون در پیام یا ایمیل هستیم
        در انتها اگر پیشنهاد و یا انتقادی هست مطرح بفرمایید خوشحال میشیم
        ممنون

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          **** طرح ویژه دانلود مقالات 1 **** ایلیا 18 12,061 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۲:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: sadeghsara
          آموزش نحوه دانلود مقالات از سایت های Ebsco , ProQuest ایلیا 4 9,918 ۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۶:۲۴ عصر
        آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان