امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی دکتر شیعه رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان عزیزم. من به یه مشکلی برخوردم که امیدوارم با وجود دوستان خوبی مثل شما حل بشه.
دوستان پایان نامه کارشناسی ارشد من، عنوانی داره با شرح : ایمن سازی مناطق دربرگیرنده عناصر و تاسیسات و تجهیزات شرکت نفت با استفاده از اصول پدافند غیر عامل.
همونطوری که از عنوان پیداست، یه کار پدافند غیر عامل و آمایش منطقه ای در سطح کلان و یک منطقه کاربردیه.
حالا من احتیاج به یه مقاله از دکتر شیعه دارم که هیچ جای اینترنت قابل دسترسی نیست. کسی هست بتونه این مقاله رو واسم پیدا کنه؟
اسم مقاله: پدافند غيرعامل براي مراكز حساس در مقياس ناحيه اي

سومين كنفرانس بين المللي مديريت جامع بحران در حوادث غيرمترقبه

سال انتشار: 1386

نويسند‌گان:
[ اسماعيل شيعه ] - دكتري شهرسازي- دانشيار دانشكده معماري و شهرسازي- دانشگاه علم و صنعت ايران
[ محمد انام پور ] - دانشجوي كارشناسي ارشد شهرسازي - دانشكده معماري و شهرسازي- دانشگاه علم و صنعت ايران
[ هاله حسين پور ] - دانشجوي كارشناسي ارشد شهرسازي - دانشكده هنر- دانشگاه تربيت مدرس
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط sasapasi
سلام دوست عزیز
این طور که میگی توی اینترنت هم نمیشه
به نظر من بهتره برید خودشونو ببینید
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
آخه من اصلاً هیچ آشنایی با ایشون ندارم و نمی دونم چه طور میشه ببینمشون. امیدوار بودم کسی در این انجمن باشه که بتونه کمکم کنه.

پاسخ
سلام الان یعنی تا آخر تابستان فقط در دانشگاه تهران اما اوا تر آینده قزوین می تونید ببینیدشون
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
[img]/images/smilies/sheklak/107.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    به نظرم ایمیلشون رو پیدا کنید و تو چند خط مشکلتونو مطرح کنید و ازشون بخواید این مقاله رو براتون بفرستن.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
    سلام ... اینم مقاله دکتر شیعه البته فقط چکیده اش فعلا موجود هست ..!.. http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah..._fd9f2.pdf
    آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
    قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، sasapasi
    درود بر شما
    من دکتر شیعه را می شناسم 
    البته معمولا سرش شلوغه ولی انشالله روزهای خاصی در هفته من به دیدنش میرم دانشگاه علم و صنعت هستن ولی بازنشست شده و روزهای چهارشنبه هم معمولا ازاد قزوین ولی سر کلاس کمتر می توانید باهاشون صحبت کنید جون درس  میدهندو اگر پیغامی دارید من ایمیل ایشان را با اجازه شان به شما می دهم مطرح فرمایید. 

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، sasapasi ، sasapasi

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,137 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: Ahadrpn
        درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,339 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: imanataei
        سلام کسی در مورد موضوع جدید شکوفایی شهری مطلبی داره ؟ imanataei 4 2,295 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
        مقاله ی بررسی نقش بام سبز در کاهش اثرات تغییر اقلیم شناسی رو ایا کسی هست که داشته باش alireza 1 1,423 ۱۳۹۳-۲-۳۱، ۱۲:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        کسی از بچه ها در مورد اصول form based code اطلاعات داره؟ imanataei 2 1,841 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۵۷ عصر
        کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ imanataei 7 2,655 ۱۳۹۲-۸-۵، ۱۰:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: Brightness
        مدیرت کارگاهی.کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟ باشه 2 1,454 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۷:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: Brightness
        سلام، کسی در مورد برنامه ریزی محیطی می تونه کمک کنه. ممنون. imanataei 2 1,569 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۷:۳۸ عصر
        کسی در مورد ضریب همبستگی پیرسون چیزی میدونه؟ romisa 7 11,046 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۸:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        سلام :‌کسی در مورد تاریخچه ی دولتهای محلی در آمریکا مطلب داره imanataei 2 2,152 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۴:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان