امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی دکتر شیعه رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درود بر شما
من دکتر شیعه را می شناسم 
البته معمولا سرش شلوغه ولی انشالله روزهای خاصی در هفته من به دیدنش میرم دانشگاه علم و صنعت هستن ولی بازنشست شده و روزهای چهارشنبه هم معمولا ازاد قزوین ولی سر کلاس کمتر می توانید باهاشون صحبت کنید جون درس  میدهندو اگر پیغامی دارید من ایمیل ایشان را با اجازه شان به شما می دهم مطرح فرمایید. 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، sasapasi ، sasapasi

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: کسی دکتر شیعه رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - توسط hosbarbi - ۱۳۹۳-۸-۱، ۱۰:۱۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,213 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,412 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      سلام کسی در مورد موضوع جدید شکوفایی شهری مطلبی داره ؟ imanataei 4 2,344 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      مقاله ی بررسی نقش بام سبز در کاهش اثرات تغییر اقلیم شناسی رو ایا کسی هست که داشته باش alireza 1 1,445 ۱۳۹۳-۲-۳۱، ۱۲:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کسی از بچه ها در مورد اصول form based code اطلاعات داره؟ imanataei 2 1,862 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۵۷ عصر
      کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ imanataei 7 2,688 ۱۳۹۲-۸-۵، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      مدیرت کارگاهی.کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟ باشه 2 1,491 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۷:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سلام، کسی در مورد برنامه ریزی محیطی می تونه کمک کنه. ممنون. imanataei 2 1,580 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۷:۳۸ عصر
      کسی در مورد ضریب همبستگی پیرسون چیزی میدونه؟ romisa 7 11,100 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۸:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      سلام :‌کسی در مورد تاریخچه ی دولتهای محلی در آمریکا مطلب داره imanataei 2 2,171 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۴:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان