امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهدید شاهچراغ با طرح توسعه شیراز
[highlight=#fefaf0]نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: من این خطر را احساس می کنم که در آینده، شهر شیراز به طور کامل به سمت شمال وغرب شیراز کشیده شود و حرم مطهر شاهچراغ (ع)درگوشه ای و به دور از امکانات شهری قرار گیرد.[/highlight]

[highlight=#fefaf0]
آیت الله اسدالله ایمانی در جمع نمازگزاران مسجد موسی بن جعفر(ع) شیراز افزود: اطراف حرم احمدبن موسی(ع) باید کانون توجه باشد و به همین سبب می بایست از همه اعتبارات شهری، استانی و کشوری برای زیبا سازی و عمران اطراف این حرم مطهر استفاده شود.
وی با اشاره به روند توسعه شیراز بیان کرد: هم اینک بهترین بیمارستان ها، مراکز فروش و دانشگاه ها درشمال غرب شیراز واقع شده است و این درحالی است که به سبب ترافیک و کمبود پارکینگ در شب های قدر، زمان برپایی نماز جمعه و سایر ایام ، یافتن مکانی برای پارک خودرو و رفت و آمد آسان در اطراف حرم مطهر، برای مومنین نگرانی ایجاد کرده است.
امام جمعه شیراز با اشاره به مشکلات موجود در جنوب شهرشیراز گفت: باید به مناطق جنوبی این شهرکه دارای جمعیت زیادی است، توجه بیشتری صورت گیرد. امام جمعه شیراز بیان داشت: هم اکنون کارهای خوبی درحال انجام و مقرر شده است درفاصله بین حرم مطهر و مصلای نمازجمعه شیراز، شبستان بزرگی ایجاد شود و در آینده نیز، در حرم مطهر در خیابان لطفعلی خان زند و روبه روی بازار باز خواهد شد.
[/highlight]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیمارستان‌هایی که با زلزله فرو ریختند aramo 0 1,291 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  مشهدگردي با مترو روجا 3 1,996 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۱۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: javadrigi
  تصویب طرح احداث اولین باغشهر روجا 0 1,097 ۱۳۹۱-۵-۲۴، ۱۰:۳۴ صبح
آخرین ارسال: روجا
  سفر معاون اجرایی دولت و وزیر شهرسازی به مکه همزمان با مشکل زلزله زدگان aramo 0 755 ۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۵:۱۸ عصر
آخرین ارسال: aramo
  افزایش تصاعدی تعداد داوطلبان مهندسی شهرسازی ؛فرصت؟؟ یا تهدید؟؟ 8700113 5 3,362 ۱۳۹۱-۵-۲۲، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پریوش
  ثبت نام و شرکت در دومین همایش ملی توسعه پایدار و عمران شهری FaTyJo0oN 0 1,300 ۱۳۹۱-۵-۲۱، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان