امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام شد>>کاربران فعال ماه مرداد مدیر آزمایشی میشوند و دسترسی آنها آزاد میشود
سلام به تمامی کسانی که با فعالیت های صادقانه خودشون کماکان با سایت همراه هستند؛ چه قدیمی تر ها و چه جدید ترها، گرچه عمر سایت اونقدر زیاد نیست که خیلی این تفاوت زیاد باشه، اما به هر حال از حضور این دوستان بسیار خوشحالیم و امیدواریم چه این سه عزیزی که به عنوان مدیر آزمایشی انتخاب شدن و چه سایر دوستان سایت، همچنان در کنار هم با آرامش و بدون از هر هیاهویی به راه پیشرفت و موفقیت ادامه بدن.
بسیار خوشحالیم که این خونواده هرروز داره بزرگتر میشه که البته این خیلی مهم نیست، مهمتر از این جو دوستانه ایه که بین این اعضا حاکمه و دعا میکنیم تا همیشه دوست باشیم و مهربان
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، Ƒanos ، MHAKBARI ، Sadeghpour ، alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۵-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام

با تشکر از همه اعضایی که در سایت زحمات زیادی را می کشند

مهندسین :

1- mhakbary
2-فانوس
3-setareh23

مدیر آزمایشی سایت شده اند و بعد از 15 روز دسترسی آنها آزاد و مدیر ایران شهرساز خواهند شد.

مدیران زیر هم برای ماه مرداد ماه بازنشسته شدند:

1-mah.architect مدیر معماری سایت

2-ali_ahmadi مدیر GIS سایت
با سلام تبریک به یکایک دوستان و همکاران خوب ایران شهرسازی برای انتخاب شدن به عنوان مدیرامیدوارم همه با هم بتونیم به جامعه شهرسازی کشور عزیزمون ایران خدمت کنیم و هر روز شاهد پیشرفت در این عرصه باشیم (البته به نظرم ظلم زیادی بهش داره میشه) چه خوبه حالا که مسئولیتمون توی این سایت یه خورده سنگین تر شده، احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم و تعصبمون هم بیشتر باشه....با توجه به شناختی که از دوستان داریم ...حتما اینجوریه ....
مهندسین mhakbary وفانوس و setareh23 به امید درخشش و فروغ شما در عرصه های علمی و پژوهشی کشور
mall">از مهندس احمدی و خانم مهندس حیدری هم به خاطر زحماتی که برای سایت ایران شهرساز کشیدند تشکر می کنم . ارزوی موفقیت براشون دارم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، روجا ، alireza ، 0RKIDEH ، MHAKBARI
با سلام
ایده خوبی است اگه برای برترین هفته هم فکری بشه بد نخواهد بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، روجا ، MHAKBARI ، Ƒanos
(۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۱:۱۱ عصر)fayyaz نوشته است: با سلام
ایده خوبی است اگه برای برترین هفته هم فکری بشه بد نخواهد بود.

سلام هر هفته کاربران برتر از طریق نظرسنجی انتخاب و جوایز هم اهدا میشود برای دیدن افراد برتر از تیرماه تا هفته سوم مرداد به لینک زیر بروید

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=410

نظرسنجی هفته چهارم امروز در سایت قرار میگیرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Ƒanos
سلام و خسته نباشید خدمت مهندس
Sadeghpour عرض میکنم و از لطفی که داشتند تشکر میکنم و برایشان در تمام مراحل زندگی
آرزوی موفقیت
دارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، روجا
با تشکر از مدیریت محترم سایت (مهندس دهقان)

از ایشان بابت اهدا سمت مدیر معماری کمال تشکر رو دارم و به دوستان خوبم مهندس فانوس و مهندس setareh23 به ترتیب اتنخاب شدنشان را به سمت مدیر معماری و مدیر برنامه ریزی شهری تبریک میگویم.
امیدوارم با فعالیت بیشتر در سایت ایران شهرساز ، این سایت خوب را به بهترین سایت معماری و شهرسازی کشور تبدیل کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,141 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,883 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,047 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,637 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,852 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نتايج مسابقه دوره سوم وبلاگ برتر-21 مرداد 1393 alireza 3 2,229 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: leila
  طرح ختم قرآن در ماه رمضان (3) FaTyJo0oN 37 9,899 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله برای همایش ها Brightness 22 7,580 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,775 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان