امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يکشنبه عيد سعيد فطر
عيد سعيد فطر بر تمام دوستان عزيز مبارک باد
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Ƒanos ، ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، قاصدک ، baradaran
عید همگی مبارک!!!1
عيد سعيد فطر بر تمام مهندسان عزيز مبارک باد.
هلال ماه رویت شد؛

یکشنبه 29 مرداد، روز اول شوال و عید سعید فطر است

[تصویر:  3]
یکشنبه 29 مرداد، روز اول شوال و عید سعید فطر است

دفتر مقام معظم رهبری، در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا 29 مرداد ماه 1391، روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، به نقل پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن اطلاعیه به این شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت عزیز در ماه مبارک رمضان، به اطلاع عموم مردم شریف ایران می رساند، بر اساس گزارش راصدان مورد وثوق و خبره که از نقاط مختلف کشور واصل شده است، رویت هلال ماه شوال المکرم در غروب شنبه 28/مرداد/1391 مطابق با 29 رمضان المبارک 1433 هجری قمری برای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) محرز گردیده است، بنابراین فردا یکشنبه 29 مرداد عید سعید فطر خواهد بود.

ضمن عرض تبریک این عید سعید به تمامی برادران و خواهران ایمانی و ملت مومن و بزرگوار ایران، نماز پرشکوه عید سعید فطر در سراسر کشور اقامه خواهد شد.

دفتر مقام معظم رهبری
28/مرداد/1391

منبع :خبرگزاری ایسنا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Ƒanos ، Sadeghpour ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، قاصدک
هر کاری کردم نتونستم عید رو تبریک بگم ................فقط به حرمت این عید پاک از خدا می خوام که به همه بازمانده های زلزله اذربایجان صبر و بردباری عطا کنه
خیلیا می تونستن امسال نماز عید رو در کنار همدیگه بخونن و با هم باشن و شادیهاشون رو با هم قسمت کنن ....ولی نمی تونن ....زنده و پاینده باد ایران و پاینده باد اذربایجان شرقی
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos ، MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، روجا ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، قاصدک
این عید فرخنده را به همگی شما عاشقان و دلدادگان صیام تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، قاصدک
تماشای رنگین کمان فطر پاداش کسانی است که زیر باران رحمت رمضان ماندند.

طعم شیرین عید فطر گوارای وجودتان1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، MHAKBARI ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، قاصدک ، Ƒanos
عیدتان مبارک . امیدوارم اثرات این ماه مبارک همواره بر رفتار و کردار و گفتارمان باقی بماند .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، MHAKBARI ، روجا ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، قاصدک ، Ƒanos
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت...

عید بزرگ فطر بر همه مسلمانان و بر ایران شهرسازی ها و بخصوص مردم زلزله زده آذربایجان مبارک

ان شااله این روز سرشار از نیکی برای ما باشد و از خداوند برای بازماندگان زلزله آذربایجان صبر خواهانیم

[تصویر:  00606583893722747251_thumb.jpg]
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، Mohsenurbanism ، قاصدک ، alireza ، Ƒanos ، Sadeghpour ، MHAKBARI

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک عید فطر FaTyJo0oN 3 3,104 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۰:۱۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان