ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت
سلام

با تشکر از مدیران آزمون اینترنتی سال 1391 و برای تقویت بیشتر این تیم از همه دوستانی که وقت کافی برای طرح سوال و یا انتخاب سوال مطابق سرفصل ها را دارند و یا تجربه در برگزاری آزمون دارند دعوت به همکاری می کنیم.

لطفا در همین تاپیک اعلام یا به اینجانب پیام خصوصی دهید

لینک پیام خصوصی به اینجانب:

http://www.iranshahrsaz.com/private.php?action=send&uid=1

تعدادی از مزایای همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز

1- مدیریت
2- دسترسی به همه فایلهای انجمن
3- قرار دادن فایل در فروشگاه
4-قدردانی از شما در نشریه ایران شهرساز
5-دادن حق الزحمه طرح سوال

با تشکر
آخرین ارسال های من :

2
RE: دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت
سلام
خوشحال میشم بتونم همکاری کنم
میتونید روی من حساب کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، arvik
3
تشکر از استقبال بی نظیر شما

از رتبه 38 برنامه ریزی و 25 طراحی شهری و بقیه دوستان فعال و رتبه های برتر کنکور تشکر میکنیم و اسامی 8 نفر از بهترین ها را اعلام و از رتبه های 1 کنکور برنامه ریزی شهری 1391 و رتبه 1 طراحی شهری 1391 که قبلا جواب مثبت داده بودند هم تقاضا داریم و دعوت میکنیم که سایت را همراهی کنند و در این کار بزرگ و خیرخواهانه شرکت کنند.

سپاس

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، elham90
4
سلام مهندس دهقان عزیز .....تا جایی که بتونم در خدمتم.....خوشحال میشم کمکی کرده باشم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
 سپاس شده توسط: AliReza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
5
درود
رتبه 1 برنامه ریزی شهری جناب مهندس سعید اسفندی اعلام همکاری نمودند و لازم بود از ایشان تشکر نوشتاری شود.

امیدواریم با استقبال داوطلبین از آزمون های آنلاین راه برای برگزارکنندگان هموارتر شود.

برای ثبت نام مرحله دوم که فقط 10 روز مهلت دارد لطفا نام و گرایش و نام کاربری در سایت را به شماره 09171388783 اس ام اس کنید تا اطلاعات لازم از طریق سامانه به همراه شما ارسال شود.

سپاس شده توسط: Sadeghpour ، elham90 ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
6
Video  RE: دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت
سلام
من وقتم محدوداست اما سعی میکنم با این حال سعی میکنم در این زمینه همکاری کنم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: FaTyJo0oN
    7
    سلام
    من هم علاقه مندم در این کار شرکت کنم و خودم هم در حین خوندن برای ارشد برای خودم و دوستانم سوالاتی رو طرح میکردم و از این لحاظ فکر میکنم میتونم در این کار شرکت کنم
    موفق باشیم 1

آخرین ارسال های من :
    8
    سلام
    واقعا مرسی از دوستان بابت این کار،خیلی کار خوبیه...
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    9
    من آماده همکاری هستم.....هرزمانی که بفرمایید

سپاس شده توسط: AliReza
    10
    (1391-6-2، 02:47 عصر)saminta نوشته است:  من آماده همکاری هستم.....هرزمانی که بفرمایید

سلام تمام دوستانی که از طریق پیام خصوصی یا در همین تاپیک اعلام همکاری نمودند حداکثر تا 4 روز دیگر به تیم اضافه میشوند و تعدادی مستقیما مدیر و تعدادی تا آزمون دوم بعنوان همکار آزمون معرفی میشوند.

از مهندسین آقای اسفندی رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 و مهندس همتی رتبه 1 طراحی شهری که اعلام همکاری نمودند تشکر میکنیم .

اگر فعلا جواب پیامهای شما دوستان را نمیدهم به خاطر این است که همه درخواست ها برسد و سپس اعلام کنیم.

با سپاس تیم مدیریتی آزمون های آنلاین ایران شهرساز

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، farza
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 AliReza 8,568 1394-7-25، 06:52 صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری AliReza 4,964 1393-11-3، 06:35 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است AliReza 2,367 1393-10-3، 01:00 عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون AliReza 3,650 1393-2-24، 10:39 صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد AliReza 8,817 1392-11-25، 03:40 عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد AliReza 1,424 1392-10-23، 03:54 عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع AliReza 13,563 1392-9-25، 08:38 صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود AliReza 2,822 1392-9-6، 09:10 عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان AliReza 4,554 1392-9-3، 08:03 عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه AliReza 4,553 1392-8-30، 12:02 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل