امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت
سلام

با تشکر از مدیران آزمون اینترنتی سال 1391 و برای تقویت بیشتر این تیم از همه دوستانی که وقت کافی برای طرح سوال و یا انتخاب سوال مطابق سرفصل ها را دارند و یا تجربه در برگزاری آزمون دارند دعوت به همکاری می کنیم.

لطفا در همین تاپیک اعلام یا به اینجانب پیام خصوصی دهید

لینک پیام خصوصی به اینجانب:

http://www.iranshahrsaz.com/private.php?...send&uid=1

تعدادی از مزایای همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز

1- مدیریت
2- دسترسی به همه فایلهای انجمن
3- قرار دادن فایل در فروشگاه
4-قدردانی از شما در نشریه ایران شهرساز
5-دادن حق الزحمه طرح سوال

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، saminta ، MHAKBARI ، abcdefghijklm ، FaTyJo0oN ، farza ، Sadeghpour ، elham90 ، Maryam M ، arvik ، محب الرضا ، kasrak ، .Utopia ، روجا ، lofra
سلام
خوشحال میشم بتونم همکاری کنم
میتونید روی من حساب کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، arvik
تشکر از استقبال بی نظیر شما

از رتبه 38 برنامه ریزی و 25 طراحی شهری و بقیه دوستان فعال و رتبه های برتر کنکور تشکر میکنیم و اسامی 8 نفر از بهترین ها را اعلام و از رتبه های 1 کنکور برنامه ریزی شهری 1391 و رتبه 1 طراحی شهری 1391 که قبلا جواب مثبت داده بودند هم تقاضا داریم و دعوت میکنیم که سایت را همراهی کنند و در این کار بزرگ و خیرخواهانه شرکت کنند.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، elham90
سلام مهندس دهقان عزیز .....تا جایی که بتونم در خدمتم.....خوشحال میشم کمکی کرده باشم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
درود
رتبه 1 برنامه ریزی شهری جناب مهندس سعید اسفندی اعلام همکاری نمودند و لازم بود از ایشان تشکر نوشتاری شود.

امیدواریم با استقبال داوطلبین از آزمون های آنلاین راه برای برگزارکنندگان هموارتر شود.

برای ثبت نام مرحله دوم که فقط 10 روز مهلت دارد لطفا نام و گرایش و نام کاربری در سایت را به شماره 09171388783 اس ام اس کنید تا اطلاعات لازم از طریق سامانه به همراه شما ارسال شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، elham90 ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
Video 
سلام
من وقتم محدوداست اما سعی میکنم با این حال سعی میکنم در این زمینه همکاری کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    سلام
    من هم علاقه مندم در این کار شرکت کنم و خودم هم در حین خوندن برای ارشد برای خودم و دوستانم سوالاتی رو طرح میکردم و از این لحاظ فکر میکنم میتونم در این کار شرکت کنم
    موفق باشیم 1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    سلام
    واقعا مرسی از دوستان بابت این کار،خیلی کار خوبیه...
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    من آماده همکاری هستم.....هرزمانی که بفرمایید

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۱-۶-۲، ۰۲:۴۷ عصر)saminta نوشته است: من آماده همکاری هستم.....هرزمانی که بفرمایید

سلام تمام دوستانی که از طریق پیام خصوصی یا در همین تاپیک اعلام همکاری نمودند حداکثر تا 4 روز دیگر به تیم اضافه میشوند و تعدادی مستقیما مدیر و تعدادی تا آزمون دوم بعنوان همکار آزمون معرفی میشوند.

از مهندسین آقای اسفندی رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 و مهندس همتی رتبه 1 طراحی شهری که اعلام همکاری نمودند تشکر میکنیم .

اگر فعلا جواب پیامهای شما دوستان را نمیدهم به خاطر این است که همه درخواست ها برسد و سپس اعلام کنیم.

با سپاس تیم مدیریتی آزمون های آنلاین ایران شهرساز

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، farza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,628 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,365 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,345 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,008 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,903 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,416 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,991 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,513 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,521 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان