امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبولی در دانشگاه های تهران،چطوری ممکن میشه؟!
سلام از اينكه مزاحمتون شدم عذر مي خوام ، 2 تا سوال داشتم اميدوارم كه با راهنماييتون كمكم كنيد ممنونم:
1- امسال دانشگاههاي تهران در مجموع روزانه و شبانه تعداد 116 نفر رو برميدارن مي خواستم ببينم در نهايت تا چه رتبه كلي اميد قبولي تو دانشگاههاي تهران هست؟يعني در كل بنظرتون چند نفر روزانه شهرستانارو قبل شبانه دانشگاههاي تهران مي زنه؟
2- من امسال رتبم 76 شده بنظر شما حداقل درصد مرحله دومم چند بايد باشه تا بتونم تو دانشگاههاي تهران قبول بشم ؟ توضيح اينكه من از 3 تا سوال تقريبا 2 تاشونو خوب نوشتم و تو سوال دوم قسمت ب رو اصلا جواب ندادم- بنظر شما ميتونم تهران قبول بشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام

سال قبل رتبه 240 هم به 44 با اسکیس حدود 85 در طراحی شهری رسید(نمونه ) و 98 برنامه ریزی شهری روزانه دانشگاه تهران قبول شد(نمونه)

شما اگر مرحله 2 را بین 55-65درصد زده باشید روزانه دانشگاههای تهران را خواهید آورد و اگر بین 45-55 زده باشید شبانه تهران یا شاید هم روزانه ها را بیاورید.

درصدهایی که گذاشته ام بر اساس راحتی نسبی سوالات امسال(در تماس های تلفنی و پیام با اعضا) بوده و این را هم باید در نظر گرفت که امسال خیلی از غیر مرتبط ها آزمون ندادند و این شانس شهرسازان را کمتر کرد و رقابت را سختتر.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، elham90
راستش من امسال تو سوال 2نتونسم مطلب خوبی بیارم ، مثلا تو سوال دوم برا مدیریت پروژه و محاسبه مسکن برای ساکنین هیچ مطلبی ننوشتم !، اما سوالای 1 و 3 رو خوب نوشتم و تقریبا کامل و علمی. بنظر شما با این وجود چند درصد میشه کسب کرد؟
توضیح اینکه سوال 2 اینا رو خاسته بود: تعیین چشم انداز- راهکارهای برنامه ریزی- راهکارهای اجرایی-مدیریت پروژه - برنامه ریزی فضایی
من بغیر دو آیتم اخری بقیه رو تقریبا خوب نوشتم.

پاسخ
چند درصد را باید چند روز دیگه صبر کنید تا نتیجه بیاد ولی امید به قبولی تهران داشته باشید و نگران نباشید

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۳، ۰۴:۲۸ عصر)radan نوشته است: سلام از اينكه مزاحمتون شدم عذر مي خوام ، 2 تا سوال داشتم اميدوارم كه با راهنماييتون كمكم كنيد ممنونم:
1- امسال دانشگاههاي تهران در مجموع روزانه و شبانه تعداد 116 نفر رو برميدارن مي خواستم ببينم در نهايت تا چه رتبه كلي اميد قبولي تو دانشگاههاي تهران هست؟يعني در كل بنظرتون چند نفر روزانه شهرستانارو قبل شبانه دانشگاههاي تهران مي زنه؟
2- من امسال رتبم 76 شده بنظر شما حداقل درصد مرحله دومم چند بايد باشه تا بتونم تو دانشگاههاي تهران قبول بشم ؟ توضيح اينكه من از 3 تا سوال تقريبا 2 تاشونو خوب نوشتم و تو سوال دوم قسمت ب رو اصلا جواب ندادم- بنظر شما ميتونم تهران قبول بشم

تو چه آزمون و کدوم گرایش شرکت کردین؟
اگه معماری یا منظر باشه شما حداقل باید 50 درصد اسکیس بزنید
آخرین ارسال های من :

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودش , بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
پاسخ
خبر داغ=>>نتایج عملی مرحله دوم برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1391 آمد

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، روجا
من هر چی تو سایت ها میگردم منابع خوب و مطمئن برای کنکور رو پیدا نمیکنم، امکانش هست کمک کنید؟ همچنین اگر میشه بگید کدوم کتابها خیلی مهم هستن، چون میخوام صد در صد توی تهران قبول بشم.
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۱، ۰۲:۱۵ صبح)sharare نوشته است: من هر چی تو سایت ها میگردم منابع خوب و مطمئن برای کنکور رو پیدا نمیکنم، امکانش هست کمک کنید؟ همچنین اگر میشه بگید کدوم کتابها خیلی مهم هستن، چون میخوام صد در صد توی تهران قبول بشم.

سلام منابع توسط رتبه های یک رقمی سال 1391 اعلام شده و با یک سرچ میتونید پیدا کنید در فصل نامه ایران شهرساز هم درج شده.

پاسخ
 سپاس شده توسط sharare

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,239 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,620 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,103 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,024 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,510 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,043 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,335 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,786 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان