امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون کجا قبول می شین؟!
از مرحله دوم می ترسم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
فقط توکل به خدا باید کرد....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، shahryar
اصلا نگران نباشید.وقتی واسه کاری تلاشت رو کردی و تموم شده دیگه کاری از دستت بر نمیاد پس بهتره کارا رو بسپاری دست اون کسی که ازت خیلی بزرگتره و توکل کنی بهش.خودش همه چیز رو درست میکنه.فقط از ته دل ازش بخواه.توکل همه ما به خداست.ایشالا قبول میشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست، راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,473 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,295 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,251 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,145 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: farnoosh22
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,031 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,308 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: فرانک. جواهری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان