امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه]55%تخفیف ثبت نام در گروههای 2 ،4 ،6 ،8 ،10 نفره برای آزمون های ایران شهرساز
درود

ثبت نام 120 نفر در مرحله اول و دوم و سوم انجام شد و ثبت نام با شرایط جدید در دور چهارم تا 29 شهریور ادامه دارد و آزمون ها از 30 شهریور 1391 شروع می شود.

شرایط تخفیف ثبت نام گروهی:

1- ثبت نام در گروه 2 نفره ==>> 15 درصد تخفیف

2- ثبت نام در گروه 4 نفره ==>> 25 درصد تخفیف

3- ثبت نام در گروه 6 نفره ==>> 35 درصد تخفیف

4- ثبت نام در گروه 8 نفره ==>> 45 درصد تخفیف

5- ثبت نام در گروه 10 نفره ==>> 55 درصد تخفیف

هزینه 10 آزمون آنلاین ایران شهرساز با جامعه آماری بالا ==>>18 هزار تومان

برای دریافت شماره حساب عدد 1 را به شماره 30005683000000 بفرستید.

بعد از واریز نام و گرایش را به شماره 09171388783 بفرستید تا نام شما در ثبت نام قطعی قرار گیرد و رمز برای شما ارسال شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، elham90 ، محب الرضا ، URBAN 98
دوستانی که میخواهند در گروه باشند هزینه گروه را واریز و سپس نام اعضا را به شماره داده شده پیامک کنند.

مثال:

گروه 4 نفره بصورت تکی جمعا باید 40000 تومان واریز کنند که با تشکیل گروه 4 نفره 25 درصد تخفیف شامل آنها میشود و 30000 تومان به یکی از حساب های زیر واریز و سپس نام 4 نفر را به شماره 09171388783 بفرستید.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
ثبت نام با هزینه 10 هزار تومان فقط تا پایان امشب می باشد و شرایط از فردا تغییر خواهد کرد.

پاسخ
سلام

ثبت نام دوره سوم فقط تا 20 شهریور ادامه دارد و ثبت نام دوره چهارم تا 29 شهریور می باشد و شروع آزمون ها از 30 شهریور خواهد بود.

برای بهره مندی از تخفیف تا 55 درصد به اولین ارسال همین تاپیک بروید.

پاسخ
سلام دوست عزیز.
اول اینکه کلاً چندتا آزمون برگزار میشه؟؟؟ هزینه هر آزمون؟؟؟ تاریخ ؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۷:۳۴ عصر)niyavash نوشته است: سلام دوست عزیز.
    اول اینکه کلاً چندتا آزمون برگزار میشه؟؟؟ هزینه هر آزمون؟؟؟ تاریخ ؟؟؟

سلام

برنامه و تاریخ آزمون را در لینک زیر ببینید:

اعلام شد=>برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری
    هزینه همه آزمون ها 18000 تومان که اگر گروهی شرکت کنید تا 55 درصد تخفیف می گیرید.

پاسخ
    ثبت نام با هزینه 15 هزار تومان پایان یافت و شرایط ثبت نام تا 29 شهریور برای 4 آزمون برای هر نفر 18000 تومان می باشد که همه درآمد آن برای طراحی سوال و هزینه جانبی هزینه خواهد شد.

شرایط ثبت نام گروهی تا 55 درصد تخفیف همچنان برقرار می باشد.

جهت اطلاع شما: (کلیک کنید)

اسامی ثبت نام شدگان قطعی آزمون آنلاین برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1391

اعلام شد=>برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری

سرفصل گرایش برنامه ریزی شهری برای کنکور 1392 در سال دوم برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون اول اینترنتی ایران شهرساز از 30 شهریور تا 2 مهر(گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری)

همکاری رتبه1=>آغاز ثبت نام مرحله چهارم آزمون های آنلاین ایران شهرساز تا29 شهریور 1391

پاسخ
    با سلام من اسمم جزو ثبت نام شدگان قطعی هست . برای دریافت رمز ورود شرکت در آزمون چقدر هزینه باید پرداخت کنم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۰۵:۵۵ عصر)مقدم نوشته است: با سلام من اسمم جزو ثبت نام شدگان قطعی هست . برای دریافت رمز ورود شرکت در آزمون چقدر هزینه باید پرداخت کنم؟

سلام اگر اسمتان در لیست قطعی ها است هیچ هزینه ای نباید پرداخت کنید و تا 24 ساعت قبل از ازمون نام کاربری و رمز و آدرس سایت آزمون را دریافت خواهیدکرد.

پاسخ
      خیلی ممنون1

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,444 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: hanieh.yas
        نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,298 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,312 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
        2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,003 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: targol.s
        ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,805 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: kvahid
        هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,382 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
        آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,805 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: samira.n
        آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,473 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
        رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,468 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
        شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان