امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟!
سلام دوستان احتمالا شنیدین که سازمان سنجش برای ده درصد برتر پذیرش بدون کنکور گذاشته و 10 تا انتخاب رشته میشه کرد.من خودم تو کارشناسی پیوسته معماری جزو ده درصدم با معدل 17.72(دانشگاه سراسری هم بودم)میخواستم بدونم تا حالا کسی استفاده کرده؟قبول شده؟صابون به دلمون بزنیم یا نه احتمالش کمه؟اصلا چقدر پذیرش دارن؟به نظرتون کنار معماری و برنامه ریزی شهری اگه جغرافیا و برنامه ریزی شهری بزنم شانس قبولی بالا نمیره؟یا به نظرتون امکان قبولی تو رشته ی پایینتر مثل مدیریت اجرایی هست؟!!
/////////کسی میتونه راهنمایی کنه با این معدل اگه چی و کجا بزنم احتمال زیاد قبولم؟چون اصلا نمیدونم دست بالا انتخاب کنم یا یه مقدار اون پایین ماینا رو هم نگاه کنم؟!!مممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.فقط عجله ایه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Maryam M ، kasrak
سلام دوست من

اینجور که من شنیدم معمولا کسایی قبول میشن که تو انتخاب رشته آزمون سراسری جایی رو قبول نشده بودند.
به نظر من واسه انتخاب رشته (10%)زیاد رویایی فکر نکنید ولی زیادم دست پایین نگیرید.
دوستای من از این 10% استفاده کردند قبول شدند.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، Maryam M ، kasrak
مرسی.میشه بگین اون دوستاتون با چه معدلی کجا قبول شدن؟به نظرتون با این معدل میشه حداقل غیرانتفاعی قبول شد؟(اصلا میشه غیرانتفاعی انتخاب کرد یا فقط شبانه روزانه؟بعد این که میشه کنار معماری رشته های دیگه مثل مدیریت اجرایی زد؟)
من واقعا نمیدونم چطور انتخاب رشته کنم که قبول شم اگه انتخاب بر اساس رتبه ی کنکور بود با مقایسه ی سالهای قبل میشد حدس زد ولی اینجوری واقعا نمیدونم شانسم رو کجاس؟!!!

اگه کسی اطلاعی داره لطفا یه لیست احتمالی از رشته شهرهایی که میشه قبول شد به من بده.یه جور مشاوره تو انتخاب رشته میخوام.مرسی

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
مهندس دوستای من رشته شیمی بودند و تو مرحله انتخاب رشته جایی رو قبول نشدند و این سهمیه 10% روزانه اهواز قبول شدند. معدلشون 16 به بالا بود.

به نظر من اینقدرام ناامید نباشید و فقط روزانه بزنید. با معدلتون روزانه شهرستان ها رو میارین.113

مدیریت اجرایی رشته شناور هستش؟

پاسخ
مدیریت اجرایی نمیدونم شناوره یا نه؟!!!!از کجا باید بفهمم؟جغرافیا و برنامه ریزی شهری چطور شناوره؟!!!!!!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak
مدیریت اجرایی با کد رشته 1148 جز رشته های شناور هستش ولی من جغرافیا رو ندیدم.
برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری با کد رشته 1350 هم جز رشته های شناور هستش.

مهندس بعید می دونم بتونید از رشته های شناور انتخاب کنید.آخه معدل شما تو رشته معماری بوده ولی می تونید واسه اطمینان با سازمان سنجش تماس بگیرید.
به نظر من معماری روزانه شهرستان رو بزنید به امید خدا قبول میشید.113

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، Maryam M
سلام

می شه بگید ماجرای این 10% چیه؟ من الان جز 10% هستم، چی کار می تونم انجام بدم با این؟ آخه انقد اطلاعیه واضح بود که من هرچی خوندم چیزی نفهمیدم!
7

(شهرسازی هستم و کنکور برنامه رو دادم)

آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
با توجه به بند دوم اطلاعیه سازمان سنجش به نظر میاد میشه کنار معماری سایر رشته های مرتبط رو زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :

"ـ اولويت ادامه تحصيل دانشجويان در همان رشته تحصيلي يا رشته‌هاي تحصيلي مرتبط با رشته‌هاي تحصيلي پايين‌تر است."

جغرافیا و برنامه ریزی شهری رو از کجا میشه فهمید شناور هست یا نه؟!!(تو دفترچه نوشته؟)
پس به نظر بهتره که یه 8 تای اول رو روزانه ی شهرستان معماری و برنامه ریزی شهری و مدیریت اجرایی بزنم و دو تای اخر رو غیرانتفاعی برای محکم کاری :دی
راستی نظرتون درمورد رشته ی مدیریت پروژه چیه؟من دوسش دارم ولی ظرفیتش کمه به نظرتون غیرانتفاعی مجازی مهرالبرز تهران خوبه براای خوندن این رشته؟

(۱۳۹۱-۶-۴، ۰۹:۲۰ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

می شه بگید ماجرای این 10% چیه؟ من الان جز 10% هستم، چی کار می تونم انجام بدم با این؟ آخه انقد اطلاعیه واضح بود که من هرچی خوندم چیزی نفهمیدم! 7
mall">
(شهرسازی هستم و کنکور برنامه رو دادم)
اگه جزو ده درصد باشین فرم مخصوص رو از سایت سنجش بگیرین و ببرین دانشگاه براتون مهر و امضا کنه که تایید کنه رتبه ی چند بین اون ده درصد بودید.معدلتونم تا ترم شش مینویسین.بعد میاین تو سایت ثبت نام میکنین وو عکس و اسکن این فرم رو میدین و 10 تا انتخاب رشته میکنین.

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، FaTyJo0oN ، kasrak ، 0RKIDEH
صفحه 5 دفترچه رشته های شناور رو زده

تصویرشو تو پیوست گذاشتم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، Maryam M ، kasrak ، 0RKIDEH
[/quote]معدلتونم تا ترم شش مینویسین.بعد میاین تو سایت ثبت نام میکنین وو عکس و اسکن این فرم رو میدین و 10 تا انتخاب رشته میکنین.
[/quote]

تا ترم 6 باید جز 10% باشیم یا 7؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ alireza 22 7,698 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۸:۵۰ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,198 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان