امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آمد ساعت 9:10 یکشنبه 12 شهریور 1391>>>لحظه شماری تا اعلام نتایج کنکور ارشد 91
منم که تازه امسال کنکور دارم با خوندن حرفاتون استرس گرفتم!!!
امیدوارم همتون هر جایی که به صلاحتونه قبول بشید و به آرزوهای قشنگتون برسید....113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، mohseni
دوستان عزیز کنکور ارشد ک آخرین راه ک نیس استرس ب خودتون راه میدین مثله کنکور کارشناسی هم ک نمیمونه بگین دانشگاه نرفتم موندم جایی ک میخواستین قبول نشدین سال دیگه چیزی ک زیاد واسه ادامه تحصیل وقت , همیشه چندین هدف رو در زندگی ب موازات هم دنبال کنید ک خدای نکرده یکی ج نداد یکی بعدی رو در پیش بگیرین
ایشاا همگی موفق و پیروز باشید و هرچی ک خداوند صلاحتون هست بهتون بده , استرسو دور کنید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، atoosa.marzban ، روجا ، ehsan_69
(۱۳۹۱-۶-۶، ۰۸:۰۷ صبح)mahsa.a نوشته است: بچه ها جریان این مصاحبه ها چیه؟واسه رشته های طراحی شهری وکلا گروه هنربعضی دانشگاهها چندبرابرظرفیت اعلام کردن واسه مصاحبه حالا احتمال داره اگه اسممون واسه مصاحبه نباشه یعنی کلا قبول نشدیم؟؟؟2
بنظرتون با رتبه 400میشه قبول شد؟؟؟دعا کنید منم قبول شم
سلام
سال قبل که دانشگاه مشهد هرکی نرفت مصاحبه هم پذیرش شد! تازه تکمیل ظرفیتم گرفتن!!!21
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
دوس دارم در بدترین شرایط شبانه اصفهان و بهترین شرایط روزانه اصفهان بیارم.
امید به خدا که شاهد وضعیت من بود برا درس خوندن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط روجا
    نمی دونم منم قراره این همه استرس داشته باشم یا نه
    اما پیشاپیش می گم فقط دانشگاه تهران می زنم و فقط
    می خوام از همون جا قبول شم
    البته اینو بگم من قراره تازه سال 92 شرکت کنم 5

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط روجا
      بهترین شرایط دانشگاه تهران

بدترین شرایط روزانه یزد (آموزش محور)

شرایط میانه ......>> قبول نشم

که با توجه به رتبه مرحله اول همون شرایط میانه پیش میاد[تصویر:  440220_lol.gif][تصویر:  396620_JC-hysterical.gif]
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia ، روجا
      فقط دو روز تا اعلام نتايج به اميد موفقيت اعضاي ايران شهرساز
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط روجا ، URBAN 98 ، haydariyan ، .Utopia
      بهترین روزانه دانشگاه تهران
      بدترین دانشگاه قزوین
      میانه شبانه علامه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۴، ۰۷:۲۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: دوستان اصلا استرس نداشته باشید
      به قول مهندس محبوبه آدما دو دسته اند
      یه دسته اونایی که خوب دادن امتحانو...........> پس قبولن و دلیلی برا استرس نمی مونه
      یه دسته اونایی که خوب ندادن امتحانو..........> پس قبول نمی شن و دلیلی برا استرس نمی مونه
      البته یه میان دسته هم هست که نمی دونن چیکا کردن و امیدشون به رحمت خداست
      امیدوارم اونایی که امیدوارن به دسته اول بپیودن
      منم جز دسته دومم که سال دیگه جبران می کنم

من اومدم 4
      بسیار ممنونم از معاون گرامی جهت روحیه دهی به اعضای سایت 16 امیدوارم سازمان سنجش خوش قولی کنه برای اعلام نتایج .
      الان هم اصلا استرس ندارم . هر چه شود حتما به صلاح است 1 هر کدوم از انتخابهامو قبول شم سجده شکر به جای میاورم 63 1
      آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
       سپاس شده توسط روجا ، abcdefghijklm ، محب الرضا ، haydariyan ، yaser seraj ، Maryam M
      کمتر تر 24 ساعت دیگه...............................

امیدوارم به حق لطف پروردگار همگی دلشاد بشیم......

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط روجا ، Maryam M ، farza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,902 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان