امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه

پکیج نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها

مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه

حجم فایل : ۱۵ مگابایت

.zip   پکیج نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها.zip (اندازه: 14.55 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,109)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، abcdefghijklm ، urbanplanner ، behzad_amlash ، Maryam M ، naqshe bana ، mahdiyeh ، alireza ، nazanin.gh ، kiana7822 ، farza ، haydariyan ، atoosa.marzban ، 0RKIDEH ، archiman ، dely_sh ، demondance1988 ، dashjavad ، Brightness ، شهرساز86 ، arta ، saeed nasiri majd ، lofra ، sepide s ، urbn_ir ، z.s
Sad 
salam.man soalaye shahrdare ro danlowd kardam vale baz nemeshe totoxoda beged chekar konam2222

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۱:۴۴ صبح)آوان نوشته است: salam.man soalaye shahrdare ro danlowd kardam vale baz nemeshe totoxoda beged chekar konam2222

سلام نامش را به انگلیسی تغییر دهید ببینید درست میشه

اگر نشد برنامه ای را که با اون باز میکنید تغییر دهید مثلا 7zip را نصب کنید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    واقعا ممنون.
    كسي در رابطه با آزموني كه روز 28 مهر قرار برگزار بشه اطلاعي داره؟اينكه چه روزي كارت ها توزيع ميشن؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    پاسخ
    دوستان زمان آزمون کی هست؟؟؟؟ کسی خبر داره؟ تو سایت سنجش که هیچی نزده!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    man javab solat taxasose reshte katshenas hoghogh estexdame dey mah shahrdare mexam age kase hast baram emeil kone mamnoon mesham

پاسخ
    سلام 5
    من تا اونجایی که اطلاع دارم
    از فردا برای امتحان شهرداری تو سایت سنجش اعلام میکنن.
    و امتحان هم 28 مهر برگزار میشه..
    موفق باشید
    113

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط atoosa.marzban
      سلام55
      من سوال ازمون دی 90 رو دارم اما پاسخ نامه ندارم 77
      کسی از شما دوستان پاسخ نامه داره؟؟؟
      آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۲:۳۲ عصر)atria نوشته است: سلام55
      من سوال ازمون دی 90 رو دارم اما پاسخ نامه ندارم 77
      کسی از شما دوستان پاسخ نامه داره؟؟؟

من سوالا رو ندارم.اما می تونیم با همراهی هم ج بدیم.اگه میشه واسه دانلود توی سایت قرار بدید.ممنون

پاسخ
      من 1ساعت هم نیست عضو شدم هنوز با این سایت آشنا نیستم

3
      چطوری میتونم سوال هارو بزارم اینجا7

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: .Utopia
        اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,906 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
      آخرین ارسال: deltaban
        دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,210 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: aramo
        پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,257 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: parasto_gh
        **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,563 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
        شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,184 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,622 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
      Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,708 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
      آخرین ارسال: niloofar83
      Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,639 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر
      Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,384 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان