امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آمد ساعت 9:10، یکشنبه، 12 شهریور، اعلام نتایج ارشد
استرس زایی چرا65
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
به نظر من فعلا معلوم نیست که فردا اعلام میشه یا نه.کار سازمان سنجش هیچ وقت معلوم نیست ولی خدا کنه که فردا اعلام بشه.چون محمد جان گفتن 18 تا 20 برای ثبت نام است ولی من تو سایت دانشگاه هنر رفتم دیدم نوشته 26 و 27 ثبت نام ارشد این دانشگاه است واسه همین تردید دارم که فردا جواب بیاد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
فعلا ک معلوم نیس یکشنبه سازمان سنجش از ساعت چند شروع میشه7
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
احتمالا ساعت 10 اینا مثل وقتی که جوابای اولیه اومد

(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۳۶ صبح)nazanin.gh نوشته است: فعلا ک معلوم نیس یکشنبه سازمان سنجش از ساعت چند شروع میشه7

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا
نتایج اومد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برای دیدن نتیجه خود به لینک زیر بروید

http://srv2000.sanjesh.org/Arshad/91FiRES_m2/

و برای اعلام قبولی خود یا عدم قبولی به لینک های زیر بروید:

طراحی>>تاپیک را ذخیره کنید....همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید

برنامه ریزی>تاپیک راذخیره کنید..همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوره های شهریور ماه "آکادمی فرا معمار" برگزار می شود. MHAKBARI 0 1,020 ۱۳۹۱-۶-۱۴، ۱۰:۲۸ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نها MHAKBARI 0 1,224 ۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۹:۵۳ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان