ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام

اول برای همه شما اعضای موفق ایران شهرساز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه شما به آنچه که لایقش هستید و برایش زحمت کشیدید برسید.

دوم تا ساعاتی دیگر نتایج اعلام میشود و سایت در اقدامی بی نظیر شما را با همکلاسی های خود در اولین ساعات اعلام نتایج آشنا میکند.

پس:

همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را
113جشن113 بگیرید.....

لطفا از ایجاد تاپیک های موازی بپرهیزید....

فقط برنامه ریزی شهری....
آخرین ارسال های من :

2
RE: برنامه ریزی>تاپیک راذخیره کنید..همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
لطفا دانشگاهی را که قبول شدید در این تاپیک درج کنید

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، .Utopia
3
RE: نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام
من برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شدم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia
    4
    RE: نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
    سلام

برنامه ريزي شهري دانشگاه شهيد بهشتي قبول شدم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، rezvan87
    5
    برنامه ریزی شهری دانشکاه علامه طباطبایی
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
       سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak
      6
      سلام و تبریک به همه دوستانی که قبول شدن یا نشدن.
      روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران.
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
       سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، روجا ، kasrak ، deldar ، urban_designer
      7
      سلام برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، urbanplanner ، .Utopia ، kasrak ، 0RKIDEH
        8
        سلام
        من هم برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر تهران قبول شدم 113
        آخرین ارسال های من :

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق 3
         سپاس شده توسط: urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، 0RKIDEH ، urbanist 88
        9
        تبریک به همه ی دوستان
        من هم شهری علم و صنعت قبول شدم

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، shokri ، 0RKIDEH
        10
        روزانه برنامه ریزی شهری بین المللی قزوین.

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: saminta ، Saeedm ، kasrak ، محب الرضا ، .Utopia ، 0RKIDEH
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 81 1395-9-12، 02:46 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 427 1395-8-15، 12:43 صبح
          خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 339 1395-8-3، 03:31 صبح
          جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,217 1395-6-10، 02:55 صبح
        آخرین ارسال: mahbub1993
          شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 630 1395-6-9، 03:48 صبح
          سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 527 1395-5-8، 03:34 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 499 1395-4-30، 07:54 عصر
        آخرین ارسال: f.e
          کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,776 1395-4-30، 07:06 عصر
          شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
          شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 512 1395-4-16، 03:09 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل