ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام

اول برای همه شما اعضای موفق ایران شهرساز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه شما به آنچه که لایقش هستید و برایش زحمت کشیدید برسید.

دوم تا ساعاتی دیگر نتایج اعلام میشود و سایت در اقدامی بی نظیر شما را با همکلاسی های خود در اولین ساعات اعلام نتایج آشنا میکند.

پس:

همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را
113جشن113 بگیرید.....

لطفا از ایجاد تاپیک های موازی بپرهیزید....

فقط برنامه ریزی شهری....
آخرین ارسال های من :

2
RE: برنامه ریزی>تاپیک راذخیره کنید..همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
لطفا دانشگاهی را که قبول شدید در این تاپیک درج کنید

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، .Utopia
3
RE: نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام
من برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شدم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia
    4
    RE: نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
    سلام

برنامه ريزي شهري دانشگاه شهيد بهشتي قبول شدم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، rezvan87
    5
    برنامه ریزی شهری دانشکاه علامه طباطبایی
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
       سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak
      6
      سلام و تبریک به همه دوستانی که قبول شدن یا نشدن.
      روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران.
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
       سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، روجا ، kasrak ، deldar ، urban_designer
      7
      سلام برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: elham90 ، محب الرضا ، urbanplanner ، .Utopia ، kasrak ، 0RKIDEH
        8
        سلام
        من هم برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر تهران قبول شدم 113
        آخرین ارسال های من :

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق 3
         سپاس شده توسط: urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، 0RKIDEH ، urbanist 88
        9
        تبریک به همه ی دوستان
        من هم شهری علم و صنعت قبول شدم

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، shokri ، 0RKIDEH
        10
        روزانه برنامه ریزی شهری بین المللی قزوین.

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: saminta ، Saeedm ، kasrak ، محب الرضا ، .Utopia ، 0RKIDEH
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 689 1396-4-28، 02:40 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 548 1396-4-24، 02:56 عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 554 1396-4-21، 07:00 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 811 1396-3-20، 12:08 صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 793 1396-3-17، 10:44 عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 681 1396-3-16، 06:03 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 517 1396-3-16، 06:03 عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 995 1396-2-13، 04:39 عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 527 1396-1-27، 11:21 عصر
          عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 1,396 1395-11-16، 12:02 صبح
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
          متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
          منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
          مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
          دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
          دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
          آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
          شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
          تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
          راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
          کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
          فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل