امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام

اول برای همه شما اعضای موفق ایران شهرساز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه شما به آنچه که لایقش هستید و برایش زحمت کشیدید برسید.

دوم تا ساعاتی دیگر نتایج اعلام میشود و سایت در اقدامی بی نظیر شما را با همکلاسی های خود در اولین ساعات اعلام نتایج آشنا میکند.

پس:

همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را
113جشن113 بگیرید.....

لطفا از ایجاد تاپیک های موازی بپرهیزید....

فقط برنامه ریزی شهری....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، shima ، روجا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، محب الرضا ، FaTyJo0oN
لطفا دانشگاهی را که قبول شدید در این تاپیک درج کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia
سلام
من برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia
    سلام

برنامه ريزي شهري دانشگاه شهيد بهشتي قبول شدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، محب الرضا ، 0RKIDEH ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، rezvan87
    برنامه ریزی شهری دانشکاه علامه طباطبایی
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak
      سلام و تبریک به همه دوستانی که قبول شدن یا نشدن.
      روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران.
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، محب الرضا ، urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، روجا ، kasrak ، deldar ، urban_designer
      سلام برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط elham90 ، محب الرضا ، urbanplanner ، .Utopia ، kasrak ، 0RKIDEH
        سلام
        من هم برنامه ریزی شهری دانشگاه هنر تهران قبول شدم 113
        آخرین ارسال های من :

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق 3
        پاسخ
         سپاس شده توسط urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، urban_designer ، 0RKIDEH ، urbanist 88
        تبریک به همه ی دوستان
        من هم شهری علم و صنعت قبول شدم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط urbanplanner ، Saeedm ، .Utopia ، kasrak ، shokri ، 0RKIDEH
        روزانه برنامه ریزی شهری بین المللی قزوین.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط saminta ، Saeedm ، kasrak ، محب الرضا ، .Utopia ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,840 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: حدیث گلی
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,425 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان