ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
سلام

اول برای همه شما اعضای موفق ایران شهرساز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه شما به آنچه که لایقش هستید و برایش زحمت کشیدید برسید.

دوم تا ساعاتی دیگر نتایج اعلام میشود و سایت در اقدامی بی نظیر شما را با همکلاسی های خود در اولین ساعات اعلام نتایج آشنا میکند.

پس:

همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را
[تصویر:  113.gif]جشن[تصویر:  113.gif] بگیرید.....

لطفا از ایجاد تاپیک های موازی بپرهیزید....

فقط طراحی شهری....
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: kasrak ، .Utopia ، farza ، ایلیا ، روجا ، elham90 ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، Saeedm ، FaTyJo0oN
2
RE: طراحی>>تاپیک را ذخیره کنید....همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
لطفا دانشگاهی را که قبول شدید در این تاپیک درج کنید

سپاس شده توسط: Saeedm ، kasrak
3
RE: نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
طراحي شهري -دانشگاه شهيدبهشتي
کوفتم شد....بهترین دوستم که اونهمه زحمت کشیده بود شبانه اصفهان آورد2

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، kasrak ، arvik ، deldar ، soheilarch ، urban_designer ، farzadf
4
RE: نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
طراحی شهری......................دانشگاه تهران

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، mohseni ، AliReza ، 0RKIDEH ، Saeedm ، urbanplanner ، kasrak ، arvik ، deldar ، shokri ، saeed nasiri majd
5
منو بگو که شبانه یزد آوردم222
خیلی ناراحتم خیلی
به نظر شما ارزش رفتن داره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، saminta ، kasrak ، arvik
6
روزانه اصفهان .خیلی خوشحالم.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، urbanplanner ، saminta ، kasrak ، arvik
    7
    roozaneye yazd. khoda ro shokr ke nemikhad sal e dge ham bekhoonam. :)
    tabrik khanoom. :)
    (1391-6-12، 08:41 صبح)farza نوشته است:  منو بگو که شبانه یزد آوردم222
    خیلی ناراحتم خیلی
    به نظر شما ارزش رفتن داره

are manam hamkelasitam ;) :D
    آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
     سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، saminta ، kasrak ، soheilarch ، farza
    8
    من رتبم شده بود 850 تقریبا
    ولی دانشگاه امام رضا غیرانتفاعی قبول شدم
    منتظر آزادم
    65
    به نظرتون ارزش داره اگه آزاد قبول نشم , اینو برم؟
    چون حوصله خوندن ندارم7

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: elham90 ، Saeedm ، saminta ، kasrak ، arvik ، 0RKIDEH
      9
      طراحی شهری روزانه یزد

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Saeedm ، 0RKIDEH ، saminta ، farin00 ، kasrak ، arvik
      10
      طراحی شهری.....دانشگاه تهران

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: saminta ، 0RKIDEH ، farin00 ، kasrak ، arvik
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          جزوه جلسه اول تحلیل فضای شهری دکتر سینا علایی AliReza 218 1395-8-19، 12:58 صبح
        آخرین ارسال: AliReza
          خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 65 1395-8-1، 02:43 صبح
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 AliReza 385 1395-7-19، 03:16 عصر
          20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 AliReza 347 1395-7-19، 03:15 عصر
          همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس AliReza 272 1395-7-19، 03:12 صبح
          همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر AliReza 254 1395-7-19، 03:11 صبح
          اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 AliReza 405 1395-7-18، 01:06 صبح
          قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت AliReza 1,408 1395-6-11، 03:23 عصر
          دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 AliReza 512 1395-6-9، 01:53 صبح
          بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 AliReza 417 1395-6-9، 01:45 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل