ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
سلام

اول برای همه شما اعضای موفق ایران شهرساز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه شما به آنچه که لایقش هستید و برایش زحمت کشیدید برسید.

دوم تا ساعاتی دیگر نتایج اعلام میشود و سایت در اقدامی بی نظیر شما را با همکلاسی های خود در اولین ساعات اعلام نتایج آشنا میکند.

پس:

همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را
[تصویر:  113.gif]جشن[تصویر:  113.gif] بگیرید.....

لطفا از ایجاد تاپیک های موازی بپرهیزید....

فقط طراحی شهری....
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: kasrak ، .Utopia ، farza ، ایلیا ، روجا ، elham90 ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، Saeedm ، FaTyJo0oN
2
RE: طراحی>>تاپیک را ذخیره کنید....همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
لطفا دانشگاهی را که قبول شدید در این تاپیک درج کنید

سپاس شده توسط: Saeedm ، kasrak
3
RE: نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
طراحي شهري -دانشگاه شهيدبهشتي
کوفتم شد....بهترین دوستم که اونهمه زحمت کشیده بود شبانه اصفهان آورد2

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، kasrak ، arvik ، deldar ، soheilarch ، urban_designer ، farzadf
4
RE: نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
طراحی شهری......................دانشگاه تهران

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، mohseni ، alireza ، 0RKIDEH ، Saeedm ، urbanplanner ، kasrak ، arvik ، deldar ، shokri ، saeed nasiri majd
5
منو بگو که شبانه یزد آوردم222
خیلی ناراحتم خیلی
به نظر شما ارزش رفتن داره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، saminta ، kasrak ، arvik
6
روزانه اصفهان .خیلی خوشحالم.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، urbanplanner ، saminta ، kasrak ، arvik
    7
    roozaneye yazd. khoda ro shokr ke nemikhad sal e dge ham bekhoonam. :)
    tabrik khanoom. :)
    (1391-6-12، 08:41 صبح)farza نوشته است:  منو بگو که شبانه یزد آوردم222
    خیلی ناراحتم خیلی
    به نظر شما ارزش رفتن داره

are manam hamkelasitam ;) :D
    آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
     سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، saminta ، kasrak ، soheilarch ، farza
    8
    من رتبم شده بود 850 تقریبا
    ولی دانشگاه امام رضا غیرانتفاعی قبول شدم
    منتظر آزادم
    65
    به نظرتون ارزش داره اگه آزاد قبول نشم , اینو برم؟
    چون حوصله خوندن ندارم7

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: elham90 ، Saeedm ، saminta ، kasrak ، arvik ، 0RKIDEH
      9
      طراحی شهری روزانه یزد

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Saeedm ، 0RKIDEH ، saminta ، farin00 ، kasrak ، arvik
      10
      طراحی شهری.....دانشگاه تهران

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: saminta ، 0RKIDEH ، farin00 ، kasrak ، arvik
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 14 دیروز، 02:34 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 100 1396-4-28، 02:38 عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 251 1396-4-21، 08:15 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 609 1396-4-3، 09:38 صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 908 1396-3-20، 05:20 عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 724 1396-3-19، 11:12 عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 883 1396-3-18، 03:33 عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 762 1396-3-17، 09:29 عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 440 1396-3-16، 05:54 عصر
          ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 617 1396-2-16، 09:27 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
          مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
          بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
          100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل