امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
طراحی شهری .............................دانشگاه تهران
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، arvik ، sardarekord ، saminta ، soheilarch ، kasrak ، 0RKIDEH ، mahsa.aezzi
تبریک صمیمانه سایت به رتبه های 25 و 11 و 4 که همگی دانشگاه تهران قبول شدند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، saminta ، allahverdi68 ، kasrak ، deldar ، 0RKIDEH ، Saeedm ، moein2003glx
ممنون

(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۳:۳۵ عصر)AliReza نوشته است: تبریک صمیمانه سایت به رتبه های 25 و 11 و 4 که همگی دانشگاه تهران قبول شدند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان آقاي معين همتي رتبه 1 طراحي شهر امسال هم تهران قبول شدند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saminta ، moein2003glx ، deldar ، 0RKIDEH ، allahverdi68
سلام دوستان
به همه عزیزانی که موفق شدند تبریک میگم امیدوارم که همواره موفق باشید
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۸:۵۹ صبح)sara: arch87 نوشته است: roozaneye yazd. khoda ro shokr ke nemikhad sal e dge ham bekhoonam. :)
tabrik khanoom. :)
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۸:۴۱ صبح)farza نوشته است: منو بگو که شبانه یزد آوردم222
خیلی ناراحتم خیلی
به نظر شما ارزش رفتن داره

are manam hamkelasitam ;) :D

سلام همکلاسی (البته شاید چون هنوز نمیدونم که باید بمونم واسه سال بعد یا نه)تبریک میگم3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sara: arch87
mamnoon1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    به همتون تبریک میگم امیدوارم کسانی که سال دیگه میخوان شرکتتونو تنها نزارین و از تجربه تون کمکشون کنید
    من متاسفانه قبول نشدم
    منتظر جواب آزادم برام دعا کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، Saeedm
    با سلام خدمت همه دوستان
    تبریک می گم به اونایی که قبول شدن و امیدوارم دوستانی که نتیجه نگرفتن یا به نتیجه مورد نظرشون نرسیدن با سعی و تلاشی که در آینده خواهند داشت به هدفشون برسن113
    آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
    پاسخ
     سپاس شده توسط saminta
    به همکلاسی های جدیدم خانوم ها فرجام ، الله وردی
    saminta , delbar
    [align=START]

بسیار تبریک میگم و امیدوارم که روزها و خاطرات خوبی‌ در کنار هم داشته باشیم.

و به دوستانم سیوان و گیزمو هم که دانشگاه شهید بهشتی‌ قبول شدن نیز بسیار تبریک میگم امیدوارم ایامی سراسر موفقیت و شادی داشته باشند.

و باید یادآور بشم که جائ یه سری از دوستانم که از من شایسته تر و بهتر بودن واقعا تو دانشگاه تهران خالیه و من واقعا از قبول نشدنشون بسیار بسیار ناراحتم.و امیدوارم که خیلی‌ سریع خبرای خوشی از این دوستان بشنوم.

معین همتی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط saminta ، arvik ، 0RKIDEH ، seywan_kurd ، Saeedm ، Gizmo ، allahverdi68 ، shahrsaz1390 ، hnp
      طراحی شهری، روزانه تربیت مدرس

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، saminta ، Saeedm ، allahverdi68 ، moein2003glx

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,988 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,250 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,342 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,292 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,158 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,709 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,570 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان