امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک پیشنهاد
با توجه به این که اغلب دانشجویان برنامه رزی و شهر سازی در دسترسی به برخی اطلاعات اولیه از جمله وضع موجود و پیشنهادی سرانه کاربری ها ئر شهر با مشکلاتی مواجه هستند و اغلب امکان مراجعه حضوری به شهرداریها برای دریافت وجود نداره من پیشنهاد می کنم که بیاید یه بانک اطلاعاتی از سرانه ها تهیه کنیم و هر شخص سرانه هر شهری را که ئاره تهیه کنه و یا حتی شهری را می تونه عهدار بشه
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsenurbanism ، kasrak ، 0RKIDEH ، ایلیا ، روجا
فکر خوبیه

البته نه باید برای دریافتش توسط اعضا یه ساز و کاری وجود داشته باشه
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
بنظرم منم پیشنهاد خوبیه. ممنون

و البته به قول دوستمون با یه شرایط خاص دریافتش توسط اعضا صورت بگیره

شما خودتون اگه امکانش رو دارید شروع کنید
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۷:۴۶ صبح)0RKIDEH نوشته است: بنظرم منم پیشنهاد خوبیه. ممنون

و البته به قول دوستمون با یه شرایط خاص دریافتش توسط اعضا صورت بگیره

شما خودتون اگه امکانش رو دارید شروع کنید

با سلام
درسته این کار نیاز به سازوکار خود داره ولی چون از اغلب نقاط کشور در سایت عضو هستند و بیشتر هم در حوزه شهر ساز یو برنامه ریز شهری مشغولند اگر هر شخص در شهری که زندگی می کنه بتواند جدول وضع موجود کاربریها را از شهرداری یا مسکن و شهر سازی پیدا کنه روش مناسبی خواهد بود من هم در اولین فرصت جدول تهیه شده را در اختیار دوستان قرار خواهم داد

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,530 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,194 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,273 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر
  درخواست رایگان چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید alireza 1 1,469 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست آموزش چگونگی ترسیم یک شیت تو فتوشاپ alireza 1 1,509 ۱۳۹۳-۲-۷، ۰۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  یک فیلم اموزشی برای مکانیابی تاسیسات می خوام مثلا اتش نشانی پارک آرامستان فضاهای چندم alireza 0 1,341 ۱۳۹۲-۱۰-۷، ۰۹:۲۳ عصر
Exclamation کمک کسی راجع به موارد زیر درباره شهرک اندیشه(منطقه یک شهریار) اطلاعاتی داره michiru 2 1,798 ۱۳۹۱-۱۰-۳، ۰۹:۰۳ عصر
  کمک>>>نمونه موردی بررسی یک میدان و محور منتهی در یک شهر درس طرح 1 ارشد شهر سازی شادمانی 0 1,548 ۱۳۹۱-۹-۴، ۰۸:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شادمانی
  یک پیشنهاد پریوش 2 1,496 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۱۰:۰۰ صبح
آخرین ارسال: پریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان