امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستانی که ارشد قبول شدند و بچه های شهرسازی توجه: دانلود سخنرانی بسیار مهم دکتر خادم
سخنرانی بسیار با ارزش دکتر خادم رو برای همه کسانی که در مقطع ارشد پذیرفته شدند و تمام کسانی که دانشجوی رشته شهرسازی هستند، ارسال کردم.
به نظر من توجه به مطالب این سخنرانی بسیار با ارزش برای همه ما (مخصوصا بچه های ارشد و دکتری) واجبه که یک دید درستی رو از شهرسازی به همه ما میده.
این سخنرانی رو با فرمت mp3 برای شما دوستان عزیزم مخصوصا آماده کردم و امیدوارم اگه وقتشو دارید حداقل یه بار این سخنرانی رو خوب و کامل گوش کنید و ازش استفاده کامل رو ببرید.1111

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   sokhanrani-kadem.rar (اندازه: 7.12 MB / تعداد دفعات دریافت: 123)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، Shahrsaz67 ، mina91 ، Brightness ، haydariyan ، alireza ، yasi_1990 ، unit 1 ، barana ، m.marziye ، a.rahmani?
بسیار عالی بود
به نظرم حتما دوستان این سخنرانی رو گوش بدن چون واقعا خیلی با ارزش
با تشکر از مهندس سراج
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات کلیدی در حفظ امنیت اطلاعات مالی و حسابداری که مدیران باید بدانند melisa8 0 421 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  منابع ارشد شهرسازی mohamad139400 0 408 ۱۳۹۵-۱۱-۲۸، ۱۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: mohamad139400
  کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در فازاجرای پروژه های ساخت amirho 0 657 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: amirho
  معرفی رشته مهندسی شهرسازی و بازار کار آن alireza 0 1,415 ۱۳۹۴-۶-۲۸، ۰۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش دامنه مخصوص سایت پروژه های شهرسازی hamid_shahrsaz 0 843 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  عکس روز/ معماری و شهرسازی Brightness 6 2,515 ۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز Brightness 3 2,150 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,214 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  طنز شهری/ گاهنوشته های شهرساااااااازی Brightness 10 3,645 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه atelieahjam 2 1,939 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان