امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ فونت ربطي به روزانه و شبانه بودن داره؟
تو كارنامه من محل دانشگاهمو با رنگ آبي نوشتن يعني شبانه قبول شدم يا چي؟!!!
يعني هيچ كسي شبانه قبول نشده اينجا!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رنگ آبی یعنی شبانه
مال من قرمز هست که یعنی روزانه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اما من رنگم قرمز بود اما کدرشته ام شبانه است باید برید تو فرم انتخاب رشتتون ببینید کدرشته ای که براتون زده شده کدوم یکیشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من ک قرمز بودم و روزانه ولی فک کنم عاقلانه ترین کار همونیه که farzaجان گفتن...113
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
بچه ها چقده مطمئنین که رنگ فونت ربط به روزانه و شبانه بودن داره؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا خیلی مهمه؟؟!!!!!!!!!!!!
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۱:۵۵ عصر)sharmin نوشته است: بچه ها چقده مطمئنین که رنگ فونت ربط به روزانه و شبانه بودن داره؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا خیلی مهمه؟؟!!!!!!!!!!!!
به نظر من که ربط داره چون اگر برم انتخاب رشتتون رو هم نگاه کنید روزانه ها قرمز و شبانه ها آبی هستن
ولی خب به قول مهندس فرزا برای اطمینان بیشتر کد رو چک باید کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 980 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 956 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 796 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,629 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  پذیرش 167 نفر (+15)روزانه و 60 نفر(+16) شبانه گرایش های برنامه ریزی شهری 95 alireza 0 783 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۵۲ عصر
  پذیرش 152 نفر روزانه و 44 نفر شبانه سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری-روزانه alireza 2 1,566 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۳:۵۵ صبح
آخرین ارسال: ryeram7
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,479 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  نکات مهم و روزانه برنامه ریزی شهری ویژه کنکور 95 alireza 0 1,137 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۱۱:۴۳ عصر
  رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,679 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,262 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان