امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید!
سلام دوستان من تکمیل ظر فیت نور طوبی قبول شدم ولی اصلا راجع بهش اطلا عات ندارم لطفا کمکم کنیدsoleymani10923@yahoo.comممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۲۹، ۱۲:۱۳ صبح)elnaz_shahrsazi نوشته است: سلام دوستان من تکمیل ظر فیت نور طوبی قبول شدم ولی اصلا راجع بهش اطلا عات ندارم لطفا کمکم کنیدsoleymani10923@yahoo.comممنون
    سلام،تبریک میگم.تو نظرات دوستان بگردید اطلاع اندکی پیدا میکنید.سوال خاصی داشتید مطرح کنید ایشالا جواب داده میشه.
    آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
    احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
    پاسخ
    سلام
    در آزمون تئوري دكتري هيچ فرقي نميكنه بستگي تام به معلومات شخص داره ولي در مصاحبه حضوري بعد آزمون" دانشگاههاي مطرح كشور به تنها پژوهش محور بودن و تنها آموزش محور بودن رشته ها(مخصوصا رشته شهرسازي) به خاطر نحوه آموزش آنها و همچنين پايان نامه حساسيت نشان ميدن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط farin00 ، Shahrsaz67

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,390 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: foroogh.r
        "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,720 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,789 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,122 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: arvik
        ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        كمك كنيد لطفا" : ميدان تافلين كجاست؟ javadrigi 11 5,850 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۴:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,746 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mehdime007
        عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,335 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
      آخرین ارسال: hamidataee
      Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,146 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: hector
        بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,151 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان