امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید!
با سلام خدمت دوستان شهرساز خودم،
عزیزان من اگه کسی از شما اطلاعاتی درباره دانشگاه مجازی نور طوبی تهران داره یا خودش اونجا درس میخونه لطفا در اختیار دیگر دوستان که واقعا الان بهش نیاز دارن قرار بده، مخصوصا در زمینه مدرکش و اینکه آموزش محور هست( البته ممتاز ها میتوانند پژوهش محور باشند-بعد از خواندن 2 ترم و معدل بالای 17) و در آینده برای ادامه تحصیل چه در داخل و یا خارج آیا با مشکل روبرو خواهند بود یا نه،پیشاپیش ممنون از شما که به ما کمک میکنید در انتخاب راه1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، elham90 ، 0RKIDEH ، .Utopia ، Brightness
امیدوارم دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند بخصوص مهندس ارکیده113منم نور طوبی قبول شدم همکلاسی
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، 0RKIDEH ، .Utopia ، Brightness
(۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۸:۴۱ عصر)setareh23 نوشته است: امیدوارم دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند بخصوص مهندس ارکیده113منم نور طوبی قبول شدم همکلاسی
مبارکه،ایشالا موفق باشید، تا اونجا که تا الان فهمیدم از خونه نشینی یا سربازی بهتره3شنیدم کلاس هم برگزار میشه و کرکسیون و امتحاناش حضوریه، مهندس محمد مهربون اونجا میخونه اگه بیاد کمکمون کنه در انتخاب رفتن یا نرفتن خیلی ممنونش میشیم.1

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، Brightness
ممنونم ، اما تا اونجا که من میدونم مهندس محمد دانشگاه امام رضا مشهد می خونن5

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام
خوب اگه نمیخواهید دوباره بخونید یا اگه نمیخواهید ازاد برید یا .... انتخاب خوبیه

بخصوص برای شاغلین یا کسانی که در شهرهای دیگه ساکن هستند یا به هر دلیلی فرصت کلاس رفتن در طول هفته یا خوابگاه رفتن رو ندارند

کلاس هم برگزار میشه هر دو هفته یکبار و گاهی سه هفته یکبار

بعضی درسا بیشتر بعضی ها کمتر

استادا بعضیها خیلی خوبن بعضیها نه

اموزش محوره ولی مدیر گروه معتقده این چیزا ربطی به دکترا نداره و با داشتن مقالات چاپ شده معتبر میتونید قبولی در دکترا هم بگیرید و یا داشتن سمینار قوی

بعضی بچه ها هم که اصرار داشتن برای پایان نامه قرار شد سمینار رو به صورت پایان نامه ارائه بدن و مهلتی بیشتر بهشون داده شد
چند روز هم هست اعلام کردن میشه در خواست بدید و از اموزش محور به اموزشی -پژوهشی تغییر وضعیت بدید که روی صفحه اصلی سایت دانشگاه الان خبرش هست

امتحاناش مثل دانشگاههای دیگه است و حضوری و کارت و مراقب و سختگیری و ممانعت از تقلب و ........

تماس با اساتید از طریق ایمیلشان هست وگاهی تلفن
کلا برقراری ارتباط با اساتید و یا هر سوال یا موردی توسط رابط استاد و دانشجو به نام پشتیبان انجام میشه و خیلی راحت میشه با ایشون د تماس بود و هر مطلبی رو مطرح کرد
و پیگیر تکالیف و ... ایشون هستند
ترم اول کلاسهای آنلاین هم طی هفته برگزار میشد که ترم دوم بخاطر مقبول واقع نشدن از طرف داشنجوها برای حداقل رشته ما حذف شد
برای امتحانات خوابگاه در اختیار میذارن
کلاسا همیشه جمعه بود و از صبح تا عصر

دیگه چی بگم؟
ستاره جان تبریک میگم

shahrsaz67 عزیز شما هم اونجا قبول شدید؟ مبارکه
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، روجا ، .Utopia ، alireza ، Brightness
(۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۱:۰۶ عصر)0RKIDEH نوشته است: سلام

بخصوص برای شاغلین یا کسانی که در شهرهای دیگه ساکن هستند یا به هر دلیلی فرصت کلاس رفتن در طول هفته یا خوابگاه رفتن رو ندارند

اموزش محوره ولی مدیر گروه معتقده این چیزا ربطی به دکترا نداره و با داشتن مقالات چاپ شده معتبر میتونید قبولی در دکترا هم بگیرید و یا داشتن سمینار قوی

بعضی بچه ها هم که اصرار داشتن برای پایان نامه قرار شد سمینار رو به صورت پایان نامه ارائه بدن و مهلتی بیشتر بهشون داده شد
چند روز هم هست اعلام کردن میشه در خواست بدید و از اموزش محور به اموزشی -پژوهشی تغییر وضعیت بدید که روی صفحه اصلی سایت دانشگاه الان خبرش هست

امتحاناش مثل دانشگاههای دیگه است و حضوری و کارت و مراقب و سختگیری و ممانعت از تقلب و ........

کلا برقراری ارتباط با اساتید و یا هر سوال یا موردی توسط رابط استاد و دانشجو به نام پشتیبان انجام میشه و خیلی راحت میشه با ایشون د تماس بود و هر مطلبی رو مطرح کرد
ترم اول کلاسهای آنلاین هم طی هفته برگزار میشد که ترم دوم بخاطر مقبول واقع نشدن از طرف داشنجوها برای حداقل رشته ما حذف شد

دیگه چی بگم؟
ستاره جان تبریک میگم

ممنون مهندس،لطف کردی،به نظرم کافی و عالی.آره اگه خدا بخواد منم همینجا31

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۱:۰۶ عصر)0RKIDEH نوشته است: سلام

دیگه چی بگم؟
ستاره جان تبریک میگم

واقعا لطف کردید، ممنونم ، در ضمن توضیحاتتون هم از هر جهت کامل بود. مرسی113

پاسخ
برای تکمیل ظرفیت اگه ثبت نام نکنیم پذیرفته نمیشیم؟
در مورد شهریه ها هم لطفا توضیح بدید.
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
سلام دوستان منم قبول شدم نور طوبی نمیدونم برم یا نه !!!!؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    یه بار اعلام میشه
    اگه الان قبول شدید و ثبت نام نکنید دیگه دوباره که اسمتون اعلام نمیشه

اگه قبول نشدید باید صبر کنید تا زمان تکمیل ظرفیت
    اگرم شدید یا باید ثبت نام کنید یا کلا قیدشو بزنید
    موفق باشید

هزینه:
    من غیر شهرسازی بودم ترمی حدود 1200 شد

شهرسازی ها حدود 900 بجز این ترم سوم که همه مثل همیم نزدیک 1400

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، Shahrsaz67 ، Vasta ، alireza ، روجا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,381 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,685 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,788 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,104 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: arvik
      ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      كمك كنيد لطفا" : ميدان تافلين كجاست؟ javadrigi 11 5,844 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۴:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,656 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mehdime007
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,324 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
    Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,144 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: hector
      بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,149 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان