ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: به نظر شما برگزاری این کلاس ها به نفع داوطلب است ؟
به نظرم این طرح خوبی نیست
به نظرم طرح خوبی است به شرطی که خوب اجرا شود
خیلی عالیه و مطمئنا ایران شهرساز موفق خواهد شد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
[نظرسنجی برگزاری]برگشت 100% هزینه کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392
سلام به تمام اعضای ایران شهرساز در سراسر ایران و جهان

سایت ایران شهرساز بعد از طرحهای موفقی که در گذشته اجرا نمود بعد از نتایج امسال و نتایجی که رتبه های حدود 40 و 50 و 70 در کنکور گرفتند و اسکیس آنها کمتر از 8 درصد بود و اینکه تعدادی از این دوستان در کلاس های اسکیس 450 هزار تومانی شرکت کردند و استاد آنها حتی حاضر نمیشود که از آنها دلجویی کند و یا هزینه هایی را که از آنها گرفته پس دهد ایران شهرساز بر آن شد تا برای سال 1392 کلاسهای اسکیس در سراسر کشور برگزار کند.

استاد این کلاس دانشجوی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران و رتبه 1 رقمی مرحله دوم است که مدرک مهندسی شهرسازی خود را نیز در دانشگاه تهران گرفته است.

مزایای کلاس های تضمینی اسکیس ایران شهرساز در مقایسه با سایر موسسه ها:

1- برگشت 100درصد هزینه در صورتی که داوطلب کمتر از 5 درصد بزند.
2-برگشت 80 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 5-10 درصد بزند.
3-برگشت 60 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 15-10 درصد بزند.
4-برگشت 40 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 20-15 درصد بزند.
5-برگشت 20 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 25-20درصد بزند.
6-برگشت 10 درصد هزینه در صورتی که داوطلب بین 30-25 درصد بزند.
7- زدن بالای 30 درصد هدف ماست و وقتی محقق شود نیازی به برگشت نیست.

این تاپیک فعلا یک نظرسنجی است و نظرات شما هم میتواند ایده سایت را تغییر دهد و یا کلا این طرح را لغو کند.

درصورتی که عضو فعال ایران شهرساز هستید و در خودتان این توانایی را برای تدریس می بینید لطفا رزومه کاری خود را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com بفرستید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: shahryar ، Ƒanos ، elham90 ، MHAKBARI ، sara: arch87 ، Arch Mahmoud ، sardarekord ، FaTyJo0oN ، b.ta ، asma ، arvik ، century21 ، starry ، 0RKIDEH
2
RE: کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392 توسط رتبه یک رقمی
ممنون مهندس دهقان از اینکه این قدر نکته سنج و به فکر دوستان کنکوری هستید. اینهم یکی از نقاط قوت بسیار بزرگ این سایت هست که زمینه پیشرفت رو به جلو اون رو فراهم می کنه.
فقط اگر امکان داره برنامه کلاس رو به صورت واضح تر بیان کنید که بشه نظر دقیق تری داد.
این کلاس بنا به فرمایش مهندس samita به دست یابی به ایده هم جانبه کمک می کنه و یا اینکه صرفا به مباحث ارائه می پردازه؟
یعنی با شرکت در این کلاس می شه اسکیس بیشتر از 30% زد؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: saminta ، elham90 ، Ƒanos
3
RE: کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392 توسط رتبه یک رقمی
(1391-6-15، 11:11 صبح)shahryar نوشته است:  ممنون مهندس دهقان از اینکه این قدر نکته سنج و به فکر دوستان کنکوری هستید. اینهم یکی از نقاط قوت بسیار بزرگ این سایت هست که زمینه پیشرفت رو به جلو اون رو فراهم می کنه.
فقط اگر امکان داره برنامه کلاس رو به صورت واضح تر بیان کنید که بشه نظر دقیق تری داد.
این کلاس بنا به فرمایش مهندس samita به دست یابی به ایده هم جانبه کمک می کنه و یا اینکه صرفا به مباحث ارائه می پردازه؟
یعنی با شرکت در این کلاس می شه اسکیس بیشتر از 30% زد؟

یکی از اهداف این کلاس ها همینه و هدف دیگر هم همین بالای 30 زدن هست اگر دقت کنید تا 30 درصد را ما در لیست بالا نوشته ایم که مبلغ را از 10 تا 100 درصد برمیگردانیم و نصف همه واریزی ها در حساب سایت میمونه و بعد از نتایج به مدرس میدهیم و یا برمیگردانیم.

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، saminta ، elham90 ، Ƒanos
4
RE: [نظرسنجی برگزاری]برگشت 100% هزینه کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392
mamnoon mohandes dehghan az rah e hal e khoobetoon, man khodam emsal choon be ostad dastrasi nadashtam hagh e entekhab ham nadashtam va be ghol e shoma 450000t be ostadi dadam ke faghat sar e class vase ma perspective mikeshid. in baraye daneshjoohaye shahrestani ke be class o ostad dastrasi nadaran forsat e khoobiye. baz ham sepas
آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
 سپاس شده توسط: elham90 ، alireza ، Ƒanos ، MHAKBARI ، Arch Mahmoud
5
RE: [نظرسنجی برگزاری]برگشت 100% هزینه کلاس های اسکیس طراحی شهری به صورت تضمینی کنکور 1392
سلام.
من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم،
اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟؟
شما تو شهرستان‌ها هم کلاس می‌ذارید؟

آخرین ارسال های من :
6
سلام
خیلی عالیه؛ولی به شرطی که تو همه شهرستانها باشه

آخرین ارسال های من :
7
(1391-6-15، 02:10 عصر)فرشته.ن نوشته است:  سلام.
من لیسانس معماری دارم، می‌خوام امسال ارشد طراحی شهری شرکت کنم،
اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از اسکیس طراحی شهری ندارم و نمیدونم چجوریه؟؟
شما تو شهرستان‌ها هم کلاس می‌ذارید؟

سلام

اگر دوستان نظرشان مثبت باشد و شرایط هم مهیا حتما در شهرهایی که داوطلبین به 10 نفر برسد برگزار خواهیم کرد.

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، فرشته.ن ، arvik ، shaghayegh_66
8
ممنون مهندس دهقان که به فکر بچه ها هستین

من هم امسال بخاطر اینکه شیراز بودم و خیلی دیر استاد اسکیس پیدا کردم............در نتیجه وقت تمرین زیاد هم نداشتم، قبول نشدم

مهندس دهقان استاد شهرستانها هم مهندس همتی هستن؟؟؟؟؟

چطور میتونن هم زمان همه جا باشن؟؟؟

کلاس اسکیس به نظر من حداقل باید هفته ای 1بار تشکیل بشه تا نتیجه بده...

فکر رفت و آمد مهندس همتی رو کردین؟؟

هزینه هفتگی پروازشون؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، elham90
9
(1391-6-17، 11:22 صبح)Arch Mahmoud نوشته است:  ممنون مهندس دهقان که به فکر بچه ها هستین

من هم امسال بخاطر اینکه شیراز بودم و خیلی دیر استاد اسکیس پیدا کردم............در نتیجه وقت تمرین زیاد هم نداشتم، قبول نشدم

مهندس دهقان استاد شهرستانها هم مهندس همتی هستن؟؟؟؟؟

چطور میتونن هم زمان همه جا باشن؟؟؟

کلاس اسکیس به نظر من حداقل باید هفته ای 1بار تشکیل بشه تا نتیجه بده...

فکر رفت و آمد مهندس همتی رو کردین؟؟

هزینه هفتگی پروازشون؟؟؟؟؟؟

سلام و تشکر از شما

اول که ما هنوز اسم کسی را نگفتیم و یکی از اساتید مشخص هست ولی مهندس همتی نیستند و هنوز از ایشان درخواست همکاری نکردیم.

استاد اسکیس که همکاری را با ایران شهرساز شروع کرده مهندسی شهرسازی خود را از دانشگاه تهران و امسال هم دانشجوی طراحی شهری دانشگاه تهران هستند و رتبه مرحله دوم نیومده و فردا مشخص میشه و فردا در سایت اعلام مکنیم و مطمئنا رتبه ایشان زیر 10 خواهد بود.

بله فکر پرواز را هم کرده ایم و بلیط رفت و برگشت میگیریم وفعلا نظر سنجی است و اگر دوستان موافق باشند این کار انجام میشود.

خدا را شکر ایران شهرساز(مهندسین عضو آن) هر وقت کاری را شروع کردند موفق بودند.
نمونه:

1- آزمون های آنلاین
2-فصل نامه
3-میزگرد
4-همکاری در برگزاری همایش روز مهندس در سال 90
5 و 6 و ....

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، kasrak ، elham90 ، Ƒanos
10
با سلام و عرض ادب ،
بله بسیار بسیار عالیه در صورتی که به قول دوستان در تمامی شهرستان ها اجرا بشه چون من به همین دلیل که نمی تونستم برم تهران قید کلاسو زدم امسالم کنکور دارم .
مجددا از زحماتتون ممنون

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، kasrak ، elham90
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 8,944 1394-7-23، 03:03 عصر
    آخرین ارسال: فاطمه 1993
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 19,030 1394-7-19، 12:10 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 4,331 1393-8-5، 04:02 عصر
      دفترچه سوالات کنکور 91 مدیریت پروژه و ساخت s1s2s3 1,824 1393-7-16، 04:44 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 4,110 1393-5-9، 10:44 صبح
    آخرین ارسال: Lham.m
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 6,959 1393-5-5، 12:40 عصر
    آخرین ارسال: maryam.s
      مراسم 40 ام مرحومه مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران روز چهارشنبه15 آبان 1392+عکس alireza 3,147 1393-3-27، 04:05 عصر
    آخرین ارسال: najme
      نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 1,802 1393-2-16، 12:32 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی خلاقیت، برنامه ریزی ، شهرهای آینده urban design93 1,426 1393-1-29، 10:20 صبح
    آخرین ارسال: urban design93
      نیاز فوری به یک استاد اسکیس با حق الزحمه عالی alireza 938 1392-11-19، 10:08 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf دیروز alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
      فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
      [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
      غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل