امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج سراسری آزاد آمد 1391
سلام

نتایج سراسری آزاد1391 آمد برای دیدین نتیجه خود به سایت آزمون دات کام مراجعه کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، MHAKBARI
ارشد کی میاد ؟؟؟ ثبت نام این دانشگاه با سراسرس تداخل نداره ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس شوک وارد میکنن از حالا آماده شین برای هفته دیگه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بالاخره نتایج سراسری آزاد اومده یا ارشد آزاد؟؟؟65
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۱۶، ۱۱:۰۳ صبح)baranam_1365 نوشته است: ارشد کی میاد ؟؟؟ ثبت نام این دانشگاه با سراسرس تداخل نداره ؟

نتایج كنكور دانشگاه آزاد امروز و آزمون ارشد هفته آینده اعلام می‌شود

[تصویر:  20120905090730.jpg]
    فرهیختگان آنلاین: رییس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۱ دانشگاه آزاد در صبح پنجشنبه ۱۶ شهریور گفت: ۴۳۲ هزار و ۳۶۴ نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، دكتر ناصر اقبالی با بیان اینكه نتایج آزمون رشته‌های غیر پزشكی، علوم پزشكی و گزینش نظام آموزشی پاره وقت ساعت ۱۱ صبح امروز از طریق سایت مركز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام می‌شود.، اظهار كرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت و ارائه اطلاعات لازم شامل مشخصات فردی، شماره داوطلبی و شماره شناسنامه ،كارنامه آزمون خود را مشاهده كنند.

ظرفیت پذیرش كنكور دانشگاه آزاد در بخش پزشكی و غیرپزشكی

وی با بیان اینكه در این آزمون مجموعا ۸۳۵ هزار و ۴۵۸ نفر ثبت‌نام كرده‌اند، اظهار كرد: از این تعداد ۸۰ درصد داوطلبان در سر جلسه آزمون حاضر بودند كه ۶۵ درصد از داوطلبان حاضر در جلسه پذیرفته شده‌اند.

اقبالی با اشاره به پذیرش ۳۴۵ هزار و ۶۹۹ داوطلب در آزمون غیر پزشكی، گفت: ۳۳۵ هزار و ۶۵ داوطلب نیز در آزمون رشته‌های پزشكی پذیرفته شده‌اند.
    وی افزود: همچنین ۵۳ هزار و ۱۰۰ داوطلب در دوره‌های پاره وقت كنكور ۹۱ پذیرفته شده‌اند.

شانس مجدد پذیرش برای قبول نشدگان

رییس مركز آزمون با اشاره به تغییر در نحوه پذیرش در انتخاب هفتم برای كنكور امسال، تصریح كرد: در آزمون سراسری سال ۹۱ انتخاب هفتم توسط دانشگاه انجام نشده است و پذیرفته‌شدگان فقط در یكی از انتخاب‌های اول تا ششم آزمون غیرپزشكی و یا یكی از انتخاب‌های چهارگانه نظام پاره وقت پذیرفته شده‌اند.

بر این اساس برای آن دسته از داوطلبانی كه پذیرفته نشده‌اند، امكان انتخاب رشته شهر مجدد از میان رشته شهرهایی كه ظرفیت پذیرش آنها تكمیل نشده است فراهم می‌شود كه چگونگی انتخاب رشته شهر مجدد توسط این دسته از داوطلبان طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

پذیرش اكثر داوطلبان در انتخاب اول و در محل سكونت

اقبالی با بیان اینكه اكثریت پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه آزاد در انتخاب اول خود پذیرفته شده‌اند، خاطر نشان كرد: به گونه‌ای كه در آزمون‌های غیر پزشكی، پزشكی و پاره وقت به ترتیب ۶۵ درصد، ۵۴ درصد و ۸۳ درصد پذیرفته شدگان در انتخاب اول خود پذیرفته شده‌اند.

وی با تاكید بر اینكه اكثریت پذیرفته شدگان كنكور امسال در استان محل سكونت خود پذیرفته شده‌اند، گفت: در مجموع ۸۵ درصد پذیرفته‌شدگان در استان محل سكونت خود پذیرفته شده‌اند كه درصد پذیرش بومی برای داوطلبان زن این آزمون ۸۶ درصد و برای داوطلبان مرد ۸۳ درصد بوده است.

آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان از ۲۵ شهریور

رییس مركز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان این آزمون از ۲۵ شهریور ماه خبر داد و افزود: داوطلبان می‌توانند تا ۳۰ شهریور برای ثبت‌نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه كنند.
    وی با اشاره به مجموع ۲۱ نفر برتر ۷ مجموعه امتحانی كنكور ۹۱ گفت: از میان نفرات برتر ۱۳ نفر زن و ۸ نفر مرد هستند.
    دكتر اقبالی در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آینده خبر داد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط yaser seraj
    (۱۳۹۱-۶-۱۶، ۱۱:۳۱ صبح)elham90 نوشته است: مهندس شوک وارد میکنن از حالا آماده شین برای هفته دیگه
    آماده شیمممممممممممممممممممممم نه آماده شینننننننننننننننننننن
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    از همه شما پوزش میطلبم

متاسفانه امسال اونقدر دیر جواب می یاد که این اشتباه سر زد.

این ارسال حذف میشود و فقط برای عذرخواهی از بازدیدکنندگان تا الان بود.

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI
    (۱۳۹۱-۶-۱۶، ۱۱:۴۰ صبح)AliReza نوشته است: از همه شما پوزش میطلبم

متاسفانه امسال اونقدر دیر جواب می یاد که این اشتباه سر زد.

این ارسال حذف میشود و فقط برای عذرخواهی از بازدیدکنندگان تا الان بود.
    مشکلی نیست آقای مهندس
    واقعا دلیل این همه دیر اعلام کردن چیه؟من فکر کنم اصلا برنامه ندارن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,340 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,380 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,447 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,386 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,407 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,101 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,828 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,159 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
      اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,869 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان