ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تایپ اشتباه در معدل و قبولی سراسری ==>>الان باید چیکار کرد
سلام دوستان

یکی از کاربران سایت برای این موضوع نگران بود و تقاضا نمود که در سایت درج شود.

سوال ایشان:

من معدل کل را تا ترم 8 ام را نوشتم و تاریخ فارغ التحصیلی رو بهمن 1390 زده بودم در حالی که بهمن ترم 9 بودم و نمره پایان نامه نیومده بود اشتباه زدم الان باید چیکار کنم؟

بهم نگویند سال دیگه باید کنکور بدید...

دوستان اگر اطلاعی دارند به ایشون کمک کنند...
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: elham90 ، FaTyJo0oN ، .Utopia
2
RE: تایپ اشتباه در معدل و قبولی سراسری ==>>الان باید چیکار کرد
سلام
هیچی
باید روز شنبه برن با خیال راحت ثبت نام کنن!
هیچ مشکلی نداره
برگه تائیدیه معدل رو برن دانشگاه لیسانسشون تائید کنن و برن ارشد ثبت نام کنن. مطلب مهم فقط اینه که ثابت بشه این معدل ، معدل ایشون منهای پایان نامه بوده که خودشون هم اعلام کردن که در هنگام ثبت نام در آبان ماه، هنوز فارغ التحصیل نشده بودند.
مهم اینه که معدل ایشون تا پایان شهریور سال نود با معدل ثبت نامی یکی باشه. در این صورت هیچ مشکلی نداره
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: yaser seraj ، 0RKIDEH
3
سلام تورو خدا بیاین راهنمایی کنین. من در زمان ثبت نامتو آبان ماه معدلم 16.32 بود و درست وارد کردم اما چند ماه بعدش فارق التحصیل شدم و در اردیبهشت ماه که جوابا اومد من معدل کارشناسیمو وارد کردم که 16.38 بود . تازه فهمیدم که نباید تغییرش می دادم. چی میشه ؟ نگین که نابود شدم.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
4
(1391-6-22، 10:43 عصر)imanataei نوشته است:  سلام تورو خدا بیاین راهنمایی کنین. من در زمان ثبت نامتو آبان ماه معدلم 16.32 بود و درست وارد کردم اما چند ماه بعدش فارق التحصیل شدم و در اردیبهشت ماه که جوابا اومد من معدل کارشناسیمو وارد کردم که 16.38 بود . تازه فهمیدم که نباید تغییرش می دادم. چی میشه ؟ نگین که نابود شدم.

چرا با سازمان سنجش یا دانشگاه تماس نمیگیرید سوال کنید؟ فکرکنم بهتر راهنمایی کنن

ولی صحبتهای مهندس محمد هم بنظر درست میاد ها

فکرنکنم جای نگرانی باشه
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
 سپاس شده توسط: imanataei
5
کلی تماس گرفتم اصلا جوابمو نمی دن . خیلی از کارکنای سنجش خودشون اشتباه جواب می دن. واقعا انقد که بهم استرس وارد شده دیگه حالم از دانشگاه بهم می خوره.

6
ki mige nabayad tagheir midadin????khodeshun in gesmato gozashte budan ke tagheir bedin
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
7
(1391-6-22، 11:47 عصر)imanataei نوشته است:  کلی تماس گرفتم اصلا جوابمو نمی دن . خیلی از کارکنای سنجش خودشون اشتباه جواب می دن. واقعا انقد که بهم استرس وارد شده دیگه حالم از دانشگاه بهم می خوره.

ببینید شما در معدل باید یکی از دو حالت زیر رو وارد کنید
1 معدل تا شهریور سال 90 اگه فارغ التحصیل نشدید
2 معدل نهایی کارشناسی، حالا هروقت که فارغ شده باشید. مهم نیست کی بوده. همین که معدل نهایی کارشناسیتونو درست وارد کردید کافیه. باقی بحث ها هم حاشیه است و اصلا نگران نباشید.
درباره سازمان سنجش هم ادم حرفی نزنه بهتره، ما که حضوری رفتیم اونجا ولی باور کنید صحبت های بچه های مهدکودک خیلی قابل اعتمادتر از سنجشه! شما هم غصه نخورید، اونا جواب هیشکیو نمیدن

سپاس شده توسط: imanataei
8
اقا محمد الان من تو اسفند فارق التحصیل شدم . ت. اردیبهشت معدلمو تغییر دادم و امروز بازهم رفتم سنجش گفت دوباره بررسی میشه یعنی دوباره درصد میگیرن. وقتیم رفتم که تاییدیه معدل بگیرم همون 16.32 ریعنی معدل 6.31 وارد کردن. نمی دونم چه کار کنم. به نظرتون 6 صدم چقد تاثیر داره؟

9
ببنیید کاری که شده
ما برید برای ثبت نام اقدام کنید. اگه مشکلی باشه اونجا ممانعت میکنن و باید با سنجش تعامل کنید. ولی بعید میدونم مشکلی باشه چون شما معدلتونو درست وارد کردید. حالا بعد از اعمال ضریب هم باشه فرقی نباید داشته باشه

سپاس شده توسط: روجا ، imanataei
10
به نظر شما 6 صدم چقد تاثیر داره؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست AliReza 1,328 1393-10-21، 08:24 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  درخواست رایگان نیاز به تایپیست برای تایپ سوالات کنکور همراه با حق الزحمه AliReza 2,125 1393-7-26، 12:06 عصر
  نمیدونم چجوری باید ازین سایت استفاده کنم منظورم اینه ازخدمات وشرکت توی بخشای دیگه و.. AliReza 767 1393-2-16، 07:50 صبح
  طرح1 برداشتم و نمی دونم باید چه کارهایی بکنم AliReza 953 1392-8-15، 09:59 عصر
آخرین ارسال: sara0111
  خواهش از دوستان قبولی در رشته برنامه ریزی شهری قاصدک 1,147 1391-7-21، 11:12 صبح
آخرین ارسال: قاصدک
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل