ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
ساعت 8:10=>اعلام شد نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>قبولی خود را جشن بگیرید >>کلیک کنید
سلام دوستان

تا چند روز دیگر نتایج دانشگاه آزاد می آید.

حس وحالتان را بیان کنید و کدام دانشگاه را انتخاب کرده اید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، قاصدک ، elham90 ، atoosa.marzban ، haydariyan ، YouSef_YAS
2
RE: لحظه شماری تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>حس وحالتان را بیان کنید >>کلیک کنید
سلام
من از اونجايي که ساکن شهر همدان هستم دانشگاه آزاد همدان همونجايي که 4 سال براي کارشناسي خوندم رو انتخاب کردم
به نظر من امسال از بدشانسي ما خيللللللللللللللللي جوابارو دير دارند ميدن اما خب انشاالله هفته ديگه راحت ميشيم من خودم از 10 شهريور منتظر هستم چون پارسال 10 شهريور دادند
از همين جا آرزو ميکنم من و همه دوستان که زحمت کشيديم هفته آينده از نتايجمون خوشحال و راضي باشيم63

راستي به نظر من اطلاع رساني سايت مرکز آزمون دانشگاه آزادم اصلا خوب نيست

به معناي واقعي کلمه من دق کردم
خدايا پس کي جوابا مياد خيالم راحت بشه2

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، elham90 ، nazanin.gh
3
RE: لحظه شماری تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>حس وحالتان را بیان کنید >>کلیک کنید
(1391-6-16، 11:59 صبح)zahra artiiist نوشته است:  از همين جا آرزو ميکنم من و همه دوستان که زحمت کشيديم هفته آينده از نتايجمون خوشحال و راضي باشيم63

امیدوارم زهرا جان قبول بشی و نتیجه زحمتت رو ببینی113
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
 سپاس شده توسط: قاصدک
4
منم زنجان را زدم ولی چشم اب نمی خوره که قبول باشم چون این قدر زیاد بودند ادم روحیش را از دست می داد

آخرین ارسال های من :
5
l من خداروشکر سراسری تهران قبول شدم. اما مظمئنم آزادم قبول میشم. من علوم تحقیقات زدم. به امید خوشحالی همه ی بچه ها.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
6
من علوم تحقیقات زدم
خدا کنه قبول شم
دارم دق می کنم
آخه چرا جوابا نمیاد؟

آخرین ارسال های من :
    7
    (1391-6-18، 02:29 عصر)farin00 نوشته است:  من علوم تحقیقات زدم
    خدا کنه قبول شم
    دارم دق می کنم
    آخه چرا جوابا نمیاد؟

انشاالله که قبول ميشيد
    من واقعا اعصابم خورده و دق کردم اصلا اطلاع رساني خوبي نميکنند
    دانشگاه سراسري چقدر قشنگ تقريبا از يک هفته قبل گفته بود تاريخ اعلام نتايج رو
    دانشگاه آزاد واقعا امسال فکر کنم باعث اعصاب خورديه خيلي ها شده

سپاس شده توسط: farin00
    8
    (1391-6-18، 03:26 عصر)zahra artiiist نوشته است:  
    (1391-6-18، 02:29 عصر)farin00 نوشته است:  من علوم تحقیقات زدم
    خدا کنه قبول شم
    دارم دق می کنم
    آخه چرا جوابا نمیاد؟

انشاالله که قبول ميشيد
    من واقعا اعصابم خورده و دق کردم اصلا اطلاع رساني خوبي نميکنند
    دانشگاه سراسري چقدر قشنگ تقريبا از يک هفته قبل گفته بود تاريخ اعلام نتايج رو
    دانشگاه آزاد واقعا امسال فکر کنم باعث اعصاب خورديه خيلي ها شده

همه با هم قبول شیم
    توی سایت زده تا 20 شهریور جواب کنکور آزاد ارشد میاد
    منتظریم ... 2.

9
    فردا جواااااااااااااااااااااااب کارداني ها دانشگاه آزاد مياد اما ما همچنااااااااااااااااااااان بايد منتظر باشيم

10
    دوستان پس فردا نتایج میاد............................................
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,181 1395-6-10، 02:55 صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 622 1395-6-9، 03:48 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 298 1395-4-9، 11:25 عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 AliReza 313 1395-4-9، 09:10 عصر
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 551 1395-4-6، 02:28 صبح
      اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 AliReza 243 1395-4-5، 02:39 عصر
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد AliReza 279 1395-3-31، 02:28 صبح
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ AliReza 653 1395-3-28، 01:46 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ) سال 1395 AliReza 312 1395-3-23، 05:41 عصر
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد AliReza 628 1395-3-13، 01:11 عصر
    آخرین ارسال: yalda118
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل