امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساعت 8:10=>اعلام شد نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>قبولی خود را جشن بگیرید >>کلیک کنید
سلام دوستان

تا چند روز دیگر نتایج دانشگاه آزاد می آید.

حس وحالتان را بیان کنید و کدام دانشگاه را انتخاب کرده اید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، قاصدک ، elham90 ، atoosa.marzban ، haydariyan ، YouSef_YAS
سلام
من از اونجايي که ساکن شهر همدان هستم دانشگاه آزاد همدان همونجايي که 4 سال براي کارشناسي خوندم رو انتخاب کردم
به نظر من امسال از بدشانسي ما خيللللللللللللللللي جوابارو دير دارند ميدن اما خب انشاالله هفته ديگه راحت ميشيم من خودم از 10 شهريور منتظر هستم چون پارسال 10 شهريور دادند
از همين جا آرزو ميکنم من و همه دوستان که زحمت کشيديم هفته آينده از نتايجمون خوشحال و راضي باشيم63

راستي به نظر من اطلاع رساني سايت مرکز آزمون دانشگاه آزادم اصلا خوب نيست

به معناي واقعي کلمه من دق کردم
خدايا پس کي جوابا مياد خيالم راحت بشه2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، elham90 ، nazanin.gh
(۱۳۹۱-۶-۱۶، ۱۱:۵۹ صبح)zahra artiiist نوشته است: از همين جا آرزو ميکنم من و همه دوستان که زحمت کشيديم هفته آينده از نتايجمون خوشحال و راضي باشيم63

امیدوارم زهرا جان قبول بشی و نتیجه زحمتت رو ببینی113
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
منم زنجان را زدم ولی چشم اب نمی خوره که قبول باشم چون این قدر زیاد بودند ادم روحیش را از دست می داد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
l من خداروشکر سراسری تهران قبول شدم. اما مظمئنم آزادم قبول میشم. من علوم تحقیقات زدم. به امید خوشحالی همه ی بچه ها.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
من علوم تحقیقات زدم
خدا کنه قبول شم
دارم دق می کنم
آخه چرا جوابا نمیاد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک
    (۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۲:۲۹ عصر)farin00 نوشته است: من علوم تحقیقات زدم
    خدا کنه قبول شم
    دارم دق می کنم
    آخه چرا جوابا نمیاد؟

انشاالله که قبول ميشيد
    من واقعا اعصابم خورده و دق کردم اصلا اطلاع رساني خوبي نميکنند
    دانشگاه سراسري چقدر قشنگ تقريبا از يک هفته قبل گفته بود تاريخ اعلام نتايج رو
    دانشگاه آزاد واقعا امسال فکر کنم باعث اعصاب خورديه خيلي ها شده

پاسخ
     سپاس شده توسط farin00
    (۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۳:۲۶ عصر)zahra artiiist نوشته است:
    (۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۲:۲۹ عصر)farin00 نوشته است: من علوم تحقیقات زدم
    خدا کنه قبول شم
    دارم دق می کنم
    آخه چرا جوابا نمیاد؟

انشاالله که قبول ميشيد
    من واقعا اعصابم خورده و دق کردم اصلا اطلاع رساني خوبي نميکنند
    دانشگاه سراسري چقدر قشنگ تقريبا از يک هفته قبل گفته بود تاريخ اعلام نتايج رو
    دانشگاه آزاد واقعا امسال فکر کنم باعث اعصاب خورديه خيلي ها شده

همه با هم قبول شیم
    توی سایت زده تا 20 شهریور جواب کنکور آزاد ارشد میاد
    منتظریم ... 2.

پاسخ
    فردا جواااااااااااااااااااااااب کارداني ها دانشگاه آزاد مياد اما ما همچنااااااااااااااااااااان بايد منتظر باشيم

پاسخ
    دوستان پس فردا نتایج میاد............................................
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,896 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,126 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,409 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 790 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان