امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!!
دوستان این درسته که میگن به ارشد برنامه ریزی منطقه ای مهر نظام مهندسی تعلق نمیگیره؟من خودم امسال قبول نشدم ولی یکی از دوستام منطقه ای قبول شده، و حالا شنیده که به این گرایش مهر تعلق نمیگیره، خیلی نگرانه،میگه من قبلا اینو نمیدونستم، دوستان لطفا درباره صحت سقم این موضوع راهنمایی بفرمایید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، 0RKIDEH ، elham90
salam na kheir sehat nadare
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa33 ، sanaz.f
من از منبع موثقی این موضوع رو نشنیدم،ولی فک میکنم که به این گرایش مهر تعلق نمیگیره.بازم از دوستان میپرسم واطلاع میدم.
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa33 ، elham90
(۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۴:۳۳ عصر)parisa33 نوشته است: دوستان این درسته که میگن به ارشد برنامه ریزی منطقه ای مهر نظام مهندسی تعلق نمیگیره؟من خودم امسال قبول نشدم ولی یکی از دوستام منطقه ای قبول شده، و حالا شنیده که به این گرایش مهر تعلق نمیگیره، خیلی نگرانه،میگه من قبلا اینو نمیدونستم، دوستان لطفا درباره صحت سقم این موضوع راهنمایی بفرمایید؟

اره دوست عزیز به این گرایش مهر نظام مهندسی تعلق نمی گیره
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
     سپاس شده توسط parisa33
    دوستان میشه منبع حرفتون رو بگید ، یا اینکه کجا اینو اعلام کردند؟

پاسخ
    با سلام

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی و جلسه مهرماه سال گذشته کمسیون هم ارزی رشته ها برای کسانی که رشته کارشناسی انها (جغرافیا عمران معماری اقتصاد و جامعه شناسی با زیر گروهایشان)می باشند با گذراندن 10 واحد پیشنیاز که ان هم برای هر رشته متفاوت هستش میتوانند در ازمون نظام مهندسی برنامه ریزی شهری شرکت کنند.

دوستان لطفا اطلاع رسانی اشتباه نکنند. این مطلب تاکنون در سایت تا 4 بار اعلام شده است...
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، روجا
    (۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۶:۵۵ عصر)maravia نوشته است: با سلام

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی و جلسه مهرماه سال گذشته کمسیون هم ارزی رشته ها برای کسانی که رشته کارشناسی انها (جغرافیا عمران معماری اقتصاد و جامعه شناسی با زیر گروهایشان)می باشند با گذراندن 10 واحد پیشناز که ان هم برای هر رشته متفاوت هستش میتوانند در ازمون نظام مهندسی برنامه ریزی شهری شرکت کنند.

دوستان لطفا اطلاع رسانی اشتباه نکنند. این مطلب تاکنون در سایت تا 4 بار اعلام شده است...

دوست گرامی ضمن تشکر از شما و حس مسئولیت پذیری شما در رابطه با عدم اطلاع رسانی درست.

همانطوری که شما اشاره کردین در باره ارشد برنامه ریزی شهری ابهامی نیست و به قول شما 4 بار در سایت اطلاع رسانی شده است ولی سوال من درباره
    ارشد برنامه ریزی منطقه ای بود نه ارشد برنامه ریزی شهر؟

پاسخ
    سلام مجدد
    من متن تاپیک رو ابتدا برنامه ریزی شهری متوجه شدم خدمت شما عرض کنم که در این جلسه که در پیام قبلی اشاره کردم..فقط به کارشناسان ارشدی که رشته های ان ذکر و انهم در رشته برنامه ریزی شهری و با طی 10 واحد میتوانند در ازمون نظام مهندسی شرکت کنند بغیر از ان هیچگونه جلسه ایی را کمیسیون هم ارزی در این خصوص برگزار نکرده است...
    باز هم معذرت میخوام که عنوان تاپیک را متوجه نشدم..

پاسخ
     سپاس شده توسط parisa33 ، elham90
    پس با این اوصاف میتونیم نتیجه بگیریم که متاسفانه مهر نظام مهندسی به ارشد برنامه ریزی منطقه ای تعلق نمیگیره،که این اصلا خبر خوشایندی برای دوست من نیست.تشکر از همه دوستان

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    میشخ بپرسم مگه برنامه ریزی شهری و منطقه ای در طو ل دوره فوق مگه چند واحد با هم تفاوت دارند که به یکی مهر میدن به یکی نمیدن ؟
    میشه بپرسم مگه برنامه ریزی شهری و منطقه ای در طو ل دوره فوق مگه چند واحد با هم تفاوت دارند که به یکی مهر میدن به یکی نمیدن ؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90 ، sanaz.f

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        تکمیل پایان نامه خود نیاز به دیتاهایی به شرح زیر دارم jomakintash 1 1,702 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۰:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
        کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,392 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: jomakintash
        راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,157 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: shahryar
      Rainbow بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23 .Utopia 51 28,567 ۱۳۹۱-۷-۵، ۱۱:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان