امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتابی در مورد نمونه های نوسازی و بهسازی و بازسازی در ایران وجود داره؟؟؟؟؟البته به جز
عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت تمامی اعضای محترم سایت ایران شهرساز.
کتابی در مورد نمونه های نوسازی و بهسازی و بازسازی در ایران وجود داره؟؟؟؟؟البته به جز کتاب مهندس توسلی.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
کتاب مرمت شهری بحرینی هم هست...اون که جلدش آبیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، URBAN 98 ، kasrak ، haydariyan
سلام
به این کتاب ها حتما مراجعه کنید شاید بتونند بهتون کمک کردند. در ضمن مجلات هفت شهر هم از سایت(شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی بافت فرسوده) قابل دانلود هستند. درکل مقالات خوبی می شه توی این مجلات پیدا کرد
1. عندلیب، علیرضا، 1386، نوسازی بافت های فرسوده حرکتی نو در شهرتهران
2. عندلیب، علیرضا، حاجی علی اکبری،1387 ، نوسازی بافت های فرسوده با مشارکت ساکنان(محله شهید خوب بخت)، سازمان نوسازی شهر تهران

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، URBAN 98 ، kasrak ، elham90 ، haydariyan ، dely_sh
(۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۹:۱۰ عصر)negin نوشته است: کتاب مرمت شهری بحرینی هم هست...اون که جلدش آبیه
مرسی مهندس از راهنماییتون اما تجربه های جهانی رو داره.واسه ایران نداره.ممنون
(۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۹:۱۷ عصر)shahryar نوشته است: سلام
به این کتاب ها حتما مراجعه کنید شاید بتونند بهتون کمک کردند. در ضمن مجلات هفت شهر هم از سایت(شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی بافت فرسوده) قابل دانلود هستند. درکل مقالات خوبی می شه توی این مجلات پیدا کرد
1. عندلیب، علیرضا، 1386، نوسازی بافت های فرسوده حرکتی نو در شهرتهران
2. عندلیب، علیرضا، حاجی علی اکبری،1387 ، نوسازی بافت های فرسوده با مشارکت ساکنان(محله شهید خوب بخت)، سازمان نوسازی شهر تهران

خیلی عالی بود سایت مرسی

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
سلام. این کتابها هم می تونن کمکتون کنن.
1. کتاب بهسازی و نوسازی بافتهای کهن شهری. مولفین:دکتر کیومرث حبیبی-دکتر احمدپوراحمد- دکتر ابوالفضل مشکینی. انتشارات دانشگاه کردستان.
2.بهسازی و نوسازی شهری از دیدگاه علم جغرافیا. مولفین: دکتر علی شماعی-دکتر احمدپوراحمد. انتشارات دانشگاه تهران

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، haydariyan ، dely_sh ، URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,075 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,687 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: ویسوگ
      درخواست کتاب روش های تحقیق در معماری Avril256 9 6,761 ۱۳۹۲-۱۲-۳، ۰۴:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: dementor
      حرکتی تازه در شهر رضوان رفیعی 1 1,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: saminta
      کسی از بچه ها این کتاب داره ؟ بسیار ضروری imanataei 3 1,698 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۵:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: armangostar
      خیلی فوری کتاب معماري و شهرسازي سنتي در كشورهاي اسلامي haydariyan 0 1,171 ۱۳۹۲-۴-۲۶، ۱۲:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      کتاب انرژی های نو وشهرهای خورشیدی nazanin.gh 0 1,681 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: nazanin.gh
      در خواست کتاب محمد جواد مهدی زاده رضوان رفیعی 3 3,042 ۱۳۹۱-۹-۹، ۰۹:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      کسی جلد 9 کتاب سبز رو داره؟ Maryam M 7 4,464 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان