امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی میزان مفید بودن موسسات مختلف برای آمادگی کنکور....
mall">یک سوال از دوستان داشتم میخواستم بدونم سوالات موسسات مختلف برای آمادگی کنکور تا چه حد به سوالات کنکور نزدیکه و میزان مفید بودنشون رو چطور ارزیابی میکنید
فکر میکنم این سوال خیلی از دوستانی که سال بعد کنکور دارن ممکنه باشه دوستانی که از این موسسات استفاده کردن لطف کنند و نظرات و تجربیات خودشون در اختیار دیگران قرار بدن مرسی
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,328 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,490 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,506 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,333 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,747 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 790 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
  10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 819 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان