ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
قبولی قزوین فقط در این تاپیک
بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: .Utopia ، 0RKIDEH ، haydariyan
2
RE: نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
قبووووووووووووووووووووووووول شدم...بوق بوق1131قبول قبول......بوق بوق....طراحی شهری قزوین......بوق بوق....بوق بوق.......1131134
سلام دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم 3
آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، haydariyan ، saeed nasiri majd
3
RE: نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
قزوین نبوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود!؟!؟51114

4
سلام.منم قزوین قبول شدم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، haydariyan ، saeed nasiri majd
5
بچه ها لطف کنید درصدا و رتبتونم بنویسید

آخرین ارسال های من :
    6
    لطفاً اگه كسي قزوين اراك تهران مشهد ملاير قبول شده بگه اخرين رتبه قبولي دانشگاه و تراز آن چند بوده؟
    اصفهان نجف آباد رتبه 22 تراز 6900

آخرین ارسال های من :
      7
      بچه ها خواهش می کنم نمره اخرین نفر رو بذارید

[تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif]

آخرین ارسال های من :
        8
        رتبه اخرین نفر 31 و نمره اخرین نفر5327

9
        (1391-6-21، 09:37 عصر)asma نوشته است:  رتبه اخرین نفر 31 و نمره اخرین نفر5327
        یعنی واقعا تراز اخرین نفر قبولی 5300 بوده تو قزوین؟امکانش هست به راحتی بشه تو تکمیل طرفیت اینجا قبول شد؟

آخرین ارسال های من :
          10
          بچه ها تکمیل ظرفیت رشته برنامه ریزی شهری چه شهرهایی داره؟
          اگه ترازشم میدونید بگید...
          ممنونم

[تصویر:  5.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 431 1395-9-18، 02:43 صبح
          آخرین ارسال: alireza
            جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 3,060 1395-6-10، 02:55 صبح
          آخرین ارسال: mahbub1993
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 456 1395-4-9، 11:25 عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 759 1395-4-6، 02:28 صبح
            از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 414 1395-3-31، 02:28 صبح
            كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 844 1395-3-13، 01:11 عصر
          آخرین ارسال: yalda118
            نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 6,097 1395-2-23، 03:11 عصر
            پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 1,350 1394-7-11، 01:19 عصر
          آخرین ارسال: meisam1360
            محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ alireza 905 1394-7-11، 01:17 عصر
          آخرین ارسال: meisam1360
            جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 1,123 1394-6-18، 02:30 صبح
          آخرین ارسال: زندی
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 دیروز alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            نگاهی به شاخص های توسعه پایدار دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            15 شهر سبز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            جهانی شدن دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            نوزایی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            بافت فرسوده محله طردشت دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            بازار تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل