امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
قبولی قزوین فقط در این تاپیک
بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، haydariyan
قبووووووووووووووووووووووووول شدم...بوق بوق1131قبول قبول......بوق بوق....طراحی شهری قزوین......بوق بوق....بوق بوق.......1131134
سلام دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم 3
آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، saeed nasiri majd
قزوین نبوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود!؟!؟51114

پاسخ
سلام.منم قزوین قبول شدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، saeed nasiri majd
بچه ها لطف کنید درصدا و رتبتونم بنویسید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    لطفاً اگه كسي قزوين اراك تهران مشهد ملاير قبول شده بگه اخرين رتبه قبولي دانشگاه و تراز آن چند بوده؟
    اصفهان نجف آباد رتبه 22 تراز 6900

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بچه ها خواهش می کنم نمره اخرین نفر رو بذارید

[تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        رتبه اخرین نفر 31 و نمره اخرین نفر5327

پاسخ
        (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۹:۳۷ عصر)asma نوشته است: رتبه اخرین نفر 31 و نمره اخرین نفر5327
        یعنی واقعا تراز اخرین نفر قبولی 5300 بوده تو قزوین؟امکانش هست به راحتی بشه تو تکمیل طرفیت اینجا قبول شد؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          بچه ها تکمیل ظرفیت رشته برنامه ریزی شهری چه شهرهایی داره؟
          اگه ترازشم میدونید بگید...
          ممنونم

[تصویر:  5.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,980 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,995 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,847 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,665 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,501 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,405 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,693 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان